Victoria Beckham zverejnila fotku svojej dcéry a mnohí ľudia sa do nej pustili: Nemôžu uveriť, že jej toto dovolila

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (victoriabeckham)

Victoria Beckham vyvolala online diskusiu po tom, čo zdieľala fotografiu svojej 11-ročnej dcéry Harper, ktorá má na sebe umelé nechty. Podľa mnohých ľudí je na to ešte príliš malá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, bývalá členka Spiece Girl zdieľala niekoľko fotografií, ktoré urobila jej dcéra po tom, čo Beckhamovci odleteli na dovolenku do Chorvátska. Pozornosť 30 miliónov sledovateľov na Instagrame získala jednoduchým detailom a síce, že má jej dcéra na sebe umelé nechty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Ľudia sa do nej pustili

Ľudia na sociálnych sieťach majú z jej rozhodnutia zmiešané pocity. „Vážne nepotrebuje umelé nechty, veď má 11 rokov.“ „Nechaj ju byť dieťaťom preboha!“ A ďalšie komentáre sa nahromadili pod jej príspevkom. Iní sa zase Victorie zastali a povedali, aby za tým hneď nevideli umelé gélové nechty. „Môžu to byť len dočasné nechty, ktoré sa dajú hneď odlepiť.“ Ďalší zase poznamenali, že Harper sa mení na mini verziu svojej mamy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Beckhamovci si z kritiky ťažkú hlavu nerobia

Nie je to pritom prvý raz, čo fotografie Beckhamovcov vyvolali diskusie. Pravidelne sa hovorí o tom, že David bozkáva svoje deti na ústa, čo vždy vyvolá polemiku o tom, či je to vhodné. Taktiež sa tiež hovorilo o najmladšom synovi Cruzovi, ktorý ako 17-ročný nafotil editoriál v spodnom prádle. Victoria je však na svoje deti a aj ich rozbiehajúce kariéry hrdá. Iný poznamenali, že keby išlo o ženu, určite by sa na obálku časopisu nedostala.

Najnovšie články