Ani spevák sa neubránil slzám. James Blunt venoval svoju najnovšiu skladbu ťažko chorému otcovi

Hyriaková Kristína

Reprofoto: youtube (James Blunt)

Ťažké životné osudy neobchádzajú ani slávnych ľudí. Príkladom je aj obľúbený spevák James Blunt, ktorý naspieval pieseň svojmu ťažko chorému otcovi.

Pre mnohých ľudí je samotná pieseň Monsters veľmi dojímavá, o to viac však jednoduchý klip, v ktorom 45-ročný anglický spevák plače. Objaví sa v ňom aj jeho otec, ktorému je pieseň venovaná. Vtedy sa klip stáva ešte emotívnejším a mnohí fanúšikovia poznamenali, že vidieť, že to nie je hrané. Počas spievania piesne sa mu niekoľkokrát trasie hlas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Blunt (@jamesblunt),

Práve slová piesne sú neuveriteľne dojímavé, hlavne refrén, v ktorom spevák spieva: „Nie som tvoj syn, ty nie si môj otec. Sme len dvaja dospelí muži, ktorí si musia povedať zbohom. Nie je potrebné odpustiť, nie je potrebné zabudnúť. Ja poznám tvoje chyby a ty poznáš moje. A keď spíš, chcel by som, aby si bol na mňa hrdý.“

James Blunt sa k piesni Monsters vyjadril aj na Instagrame. „Monsters je venovaná môjmu otcovi, až na to, že je stále nažive a bojuje. No nemá sa dobre. Jeho obličky fungujú tak na 11 %. Touto piesňou som mu musel povedať, že je pre mňa viac ako len otec. Je tiež mojím priateľom a ľúbim ho,“ napísal.

Najnovšie články