Zuzana Vačková ostáva fit aj na dovolenke. Fanúšikovia sa nevedia jej krásy a energie nabažiť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Zuzana Vackova)

Známa slovenská herečka si užíva dovolenku pri mori. Napriek tomu, že si spája dovolenku s vytúžením oddychom, nezabúda ani na svoj zdravý životný štýl a fotky v plavkách sú toho dôkazom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Zuzana Vačková si momentálne užíva dovolenku v slnečnom Španielku, kam sa vybrala aj s dcérou Máriou Čubovou. A hoci si tieto dve krásne ženy užívajú slnečné pláže a morské plody, Zuzana nezabúda ani na svoj zdravý životný štýl. V príspevkoch ukazuje, čo na dovolenke konzumuje a nechýbajú ani zábery, na ktorých sa oddáva pohybu. Samozrejme, popritom stíha objavovať krásy španielskej Malagy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Vackova (@zuzanavackova)

Ostáva aktívna

Hoci si väčšina ľudí spája dovolenku so slobodou a príležitosťou skúšať nové veci, Zuzana ostáva verná svojmu zdravému jedálničku a aktívnemu životnému štýlu. Dovolenkové rána sú tak v jej prípade rezervované rannému behu a, samozrejme, nechýba ani strečing a nejaká tá joga.

„Jedálniček z dovolenky. Stále sa snažím jesť zdravo a disciplinovane. Niekedy sa mi darí lepšie, niekedy horšie. Ako to máte vy? Je dovolenka obdobím, kedy jete piate cez deviate, alebo viete dodržiavať svoje zásady?“ napísala Zuzana k videu, v ktorom ukazuje, čo počas pobytu pri mori konzumuje. Vo videu nechýbajú oriešky, melón, či taniere plné zeleniny.

Herečka si však nič neodrieka a neskôr ukazuje, ako si v reštaurácii vychutnáva šampanské či rôzne druhy salám a syrov.

Foto: Instagram (Zuzana Vackova)

Srší energiou

Nájsť Zuzanu bez úsmevu je v súčasnej dobe problém. Nielenže žiari šťastím, ale je vidieť, že jej zdravý životný štýl prospieva, čo sa odráža nielen na jej postave, ale tiež nekončiacej energii. To si, samozrejme, všimli aj jej fanúšikovia, ktorí sa ju hneď rozhodli pochváliť:

„Zuzka, si krásna žena!“ „Krásne ženská elegantná.“ „Super šaty a ultraštíhla.“ „Zuzka, máte veľmi sexi postavu a tie prsia mňam.“

„Zuzka, ako to robíte že ste stále krásna?“ pýta sa jeden fanúšik a hneď sa k nemu pridáva aj ženské osadenstvo: „Vyzeráte úžasne, Zuzka. Dáte recept na štíhlu postavu?“

Medzi komplimentmi sa zároveň objavila otázka, ktorá naznačuje, že herečka svojmu mladistvému vzhľadu napomáha aj inak. „Zuzka, máte veľmi peknú omladnutú pleť, kde chodíte na ošetrenie?“ pýta sa fanúšička. Zuzanina reakcia je okamžitá a vôbec sa netají, že svojmu vzhľadu napomáha aj inak, ako zdravou stravou. Dokonca prezradila aj konkrétnu kliniku, ktorú navštevuje.

Najnovšie články