Bývalý pracovník princeznej Diany tvrdí, že mu poslala odkaz zo záhrobia. Z jeho slov budete mať zimomriavky

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Sú to roky, odkedy svet opustila milovaná princezná. Aj po jej smrti je však jej meno stále ospevované a vyzerá to tak, že nikdy úplne z tohto sveta neodišla. Aspoň podľa jej bývalého komorníka.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál LADBible, bývalý komorník princeznej Diany Paul Burrell tvrdí, že mu zo záhrobia poslala mrazivý odkaz. Burrell, ktorý bol 10 rokov Dianiným komorníkom, zároveň vysvetlil, že zosnulá princezná je stále pravidelnou súčasťou jeho života a roky ho navštevovala v snoch. Teraz však pocítil jej prítomnosť aj v reálnom svete.

Foto: profimedia

Prihovorila sa mu

Paul a jeho manžel Graham Cooper v poslednej dobe zažívali vo svojej domácnosti nevysvetliteľné javy – od zápachu tabaku až po tieňové postavy. Rozhodli sa preto kontaktovať ľudí zo šou Celebrity Help! My House is Haunted, ktorí im do domu nainštalovali kamery.

Burrell následne prezradil, že bol šokovaný, keď počul nielen Dianin chichot, ale aj jedno mrazivé slovo, ktoré vraj zachytil záznamník. Hlas na nahrávke hovoril dve slová – prepáč a Francúzsko.

„Nechápem, prečo by hovorila o Francúzsku okrem toho, že princezná zomrela vo Francúzsku a že som išiel do Francúzska, aby som ju priviedol domov,“ vysvetlil Burrell. Zároveň dodal, že do sveta nadprirodzena ho zatiahla Diana, keď ešte žila. Hovorí: „Veľmi sa zaoberala spiritualitou. Médiá, jasnovidci, astrológovia… a bol som toho svedkom. Sledoval som ju a ona sa potom zachichotala a povedala: Ty neveríš, však?‘ a ja som povedal: No, nie som si istý.“ 

Burrell hovorí, že hoci nikdy skutočne neveril na duchov, myslí si, že keby s ním Diana chcela komunikovať, urobila by to. „Keby mi moja princezná chcela niečo povedať, myslím, že by za mnou prišla,“ povedal jej bývalý komorník.

V duchov verila aj zosnulá kráľovná

Najnovšie články