Zmenila sa na nepoznanie! Speváčka Adele sa po dlhšom čase ukázala na verejnosti a kilá navyše sú fuč

Lucia Mužlová

Foto: archív TASR

31-ročná speváčka Adele sa zmenila na nepoznanie. Nedávno ohlásila pauzu v koncertovaní a aj rozvod s manželom. Po niekoľkých mesiacoch sa zmenila na nepoznanie. Už to nie je Adele, ako si ju pamätáte.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informovalo Fox News, Adele zachytili na dovolenke v Anguille, kde si slnečné počasie užíva spolu s priateľmi. Keď fanúšikovia videli, ako výrazne schudla, nešetrili chválou. Niektorí však poznamenali, že nevyzerá zdravo práve kvôli ovisnutej koži. Výrazný úbytok hmotnosti zanecháva svoje stopy, vedeli by o tom hovoriť mnohí. Podľa nášho názoru však speváčke chudnutie prospelo a vyzerá naozaj skvele a určite to prospelo aj jej zdraviu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AdeleHero (@adelehero) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by dany (@danyyorum) on

Adele bola krásna žena aj s kilami navyše, svet ju miloval najmä kvôli jej hlasu a humoru. Dnes všetci očakávajú jej nový album, ktorý sa vraj chystá. Posledný totiž vydala v roku 2015 a práve pauzu, ktorú si dala od koncertov využila na tvorbu. Otázkou je, či sa ňu bude aj naďalej upriamená pozornosť kvôli hudbe alebo kvôli výraznej zmene imidžu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adele (@adele) on

Adele šokovala už v decembri, kedy zverejnila prvú fotografiu po dlhšom čase, kde si fanúšikovia mohli všimnúť jej premenu. Je to naozaj kočka! Hlavne to robí preto, aby šla príkladom svojmu malému 7-ročnému synovi. Chce byť pre neho zdravou mamou, ktorá môže robiť naozaj všetko.