Jennifer Lopez a Ben Affleck zamilovaní ako tínedžeri: Tieto zábery z medových týždňov sa stali virálne

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Jennifer Lopez a Ben Affleck sú zamilovaní ako tínedžeri. Krátko po svadbe odišli na medové týždne do Paríža, kde úplne zabudli na to, že sú svetoznáme hviezdy a správajú sa ako takmer každý bežný pár.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál PageSix, teraz novomanželov odfotili v Paríži neďaleko Elyzejského paláca, kedy sa vybrali na romantickú prechádzku po rozkvitnutých záhradách. Sadli si na lavičku, kde sa bozkávali a objímali, užívali si jeden druhého, ako keby tam nikto iný nebol, hoci ich samozrejme zachytili paparazzi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Page Six (@pagesix)

Užívajú si jeden druhého

Pri prechádzke tiež videli, ako Ben drží v ruke fotoaparát a fotí svoju manželku. Jennifer mala na sebe biele sandálky, vlasy zopnuté do drdola a krásne biele šaty. Taktiež ich zachytili pri večeri v luxusnej parížskej reštaurácii Le Matignon, kde sa k nim pripojili aj niektoré z ich detí. Na svadobnú cestu odišli len pár dní po tajnej svadbe v Las Vegas.

Druhé zásnuby

Ben Affleck Jennifer Lopez požiadal o ruku u nich doma, keď bola vo vani. Daroval jej prsteň so zeleným diamantom, ktorý má mať hodnotu 10 miliónov dolárov. Pár bol predtým zasnúbený začiatkom roku 2000, ale neskôr to odvolali. Potom išli od seba a predtým, než sa dali znova dokopy, bola Jennifer zasnúbená s Alexom Rodriguezom, s ktorým sa rozišla v marci 2021.

Najnovšie články