Slovenka napísala dôvody, prečo sa rozišla s frajerom a má už tisíce reakcií. Jej rozhodnutie hneď pochopíte

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Rozchod určite nie je niečo, čo by bolo pre ľudí ľahké. Pokiaľ ide o veľký problém, je takmer jasné, že s rozchodom sa minimálne jednému uľaví.

Článok pokračuje pod videom ↓

V poslednej dobe sú však vzťahy mladých ľudí pod veľkou paľbou kritiky. Kým niektorí tvrdia, že je najlepšie zo vzťahu odísť, kým sa nestane toxickým a nedopadne to veľmi zle, iní zase tvrdia, že ľudia sa rozchádzajú a rozvádzajú pre hlúposti, pretože nevedia riešiť problémy. Každý však musí sám vedieť, čo je pre neho najlepšie. Príspevok na stránke Priznania žien však rozprúdil poriadnu diskusiu. Rozišli by ste sa kvôli tomuto s partnerom?

Foto: unsplash

Dôvody rozchodu

„Opustila som frajera. Už som nemohla vydržať tie jeho handry všade, kde ich vyzliekol. Ponožky pri posteli. Obaly zo sladkostí na gauči, tanier z obeda na stole, prázdna fľaša od koly na gauči… Nič po sebe nepopratal. Zad*baná vaňa, umývadlo od pľuvancov. Komunikácia žiadna. Moje filmy, hudba, názor… Blbovina… Len jeho sú cool. Ignorácia úplne všetkého… Nechty na nohách ako z filmu Blbý a blbší, no a čo! Povlak na zuboch, no a čo… Neoholený, no a čo… Skriňa nakomínkovaná… Príde, vezme, nepáči sa mu, zožvachle, d*bne nazad… Aaaaaaaaa… Dosť… Šla som.“

Ozvali sa mnohé ženy aj muži

Príspevok si vyslúžil viac ako 2-tisíc reakcií a stovky komentárov. Ozvali sa aj niektorí muži s vtipnými poznámkami. „Keď to tak čítam, idem radšej rýchlo niečo popratať.“ „Teraz sa čudujem, prečo so mnou tá moja žena vôbec je.“ Množstvo žien si myslí, že si to mala s mužom jednoducho vykomunikovať. Ďalšie si však myslia, že urobila dobre a že jej partner sa správal ako dieťa, ktoré si myslí, že mamička po ňom všetko uprace. Aký názor máte vy?

Najnovšie články