Muž sa na internete posťažoval na mamu, ľudia sú znechutení: Nemá rada moju ženu a toto urobila nášmu dieťaťu

Kristína Hagarová

Ilustračné foto: unsplash

Bohužiaľ, len veľmi málo žien môže povedať, že má so svojou svokrou dobrý vzťah. Ide väčšinou o ego, boj o moc a aj o to, že matky majú často pocit, že nevesta nie je pre ich syna dosť dobrá.

Aj tu však existuje hranica, cez ktorú už potom nejde vlak. Ako uvádza portál The Sun, mamička zostala zdesená po tom, čo sa dozvedela, že jej svokra tajne spravila DNA test jej synovi. Svokra a aj svokor boli totižto presvedčení o tom, že dieťa, ktoré porodila, nie je biologicky ich vnuk a že svojho manžela podviedla. Práve muž sa takýmto spôsobom posťažoval na svojich rodičov na stránke Reddit.

Neobľúbili si jeho ženu

„Svoju manželku Sonyu som stretol v reštaurácii, kde pracovala. Predstavil som ju svojim rodičom a tí po stretnutí s ňou hneď vyjadrili svoj nesúhlas. Mysleli si, že ma len zneužíva,“ napísal. Keď ju požiadal o ruku a prišli to jeho rodičom oznámiť, neboli nadšení a odmietli im dať požehnanie. To bol dôvod, prečo sa rozhodli, že sa vezmú len v prítomnosti najlepších priateľov a jeho brata.

Foto: pikrepo

O dva roky neskôr sa im narodilo prvé dieťa. Rodičia si k nim opäť začali hľadať vzťah, avšak raz muž počul, že jeho mama hovorí niečo zvláštne ich synovi. „Povedala niečo ako: Ty si to najrozkošnejšie dieťa na svete. Som rada, že môžem potvrdiť, že si skutočne môj vnuk.“ Nevedela, že jej syn ju počuje a keď ju konfrontoval, najprv sa snažila meniť tému. Neskôr sa ospravedlnila a priznala, že nechali chlapcovi urobiť testy DNA, aby sa uistili, že je skutočne jeho.

Tajný DNA test

„Chvíľu som zostal ako onemený, potom som vybuchol do hnevu a vyhodil som ich z domu. Mama sa mi ospravedlňovala a tvrdila, že mojej manželke neverí a že náš syn nevyzerá ako ja… trvalo mi týždne, keď som to povedal mojej manželke a zlomilo jej to srdce. Keď mi mama volala, aby sa opýtala či môžu prísť na návštevu, povedal som jej, že v živote môjho syna už nie sú vítaní.“

Na sociálnej sieti sa ľudí pýtal, či reagoval prehnane, no väčšina ľudí mu povedala, že zareagoval presne tak, ako by zareagovali aj oni. Čo na to hovoríte vy?

2
Komentovať