Podstúpil už 58 operácií, len aby vyzeral ako skutočný Ken. Dnes ho nikto nespoznáva a svojim výzorom šokuje celý svet

Lucia Mužlová

Rodrigo Alves je vo svete známy ako „ľudský Ken“. Za svoj život podstúpil už 58 plastických operácií, ktorého dokopy stáli v prepočte viac ako 500-tisíc eur. Mení sa už takmer polovicu svojho života a možno by ste mu nehádali 34 rokov. Chce byť dokonalý, no s pochopením verejnosti sa veľmi nestretáva.

Článok pokračuje pod videom ↓

View this post on Instagram

Let’s get the facts right 🙄. My name is Rodrigo Alves I was born in São Paulo #brazil in 1983. Due to my #European back ground I m #British National and I live between #London and #Marbella. I am not #kendoll wanna be, I never called my self Kendoll it was a nick name given to me by the Press 4 years ago and I just have fun with it because #yolo I m far from #perfection but I m near to what I have always wanted to be in my life and that is what matters, I work in television in various countries now ending 2017 with more then 60tv shows in 18 countries. Yes I have had plastic surgeries and I m very open about it simply because we live at a society where Beauty is a prize and #image is everything and someone needs to talk about it to bring a realistic awareness about is risks but also it’s benefits and I hope that my views and followers can learn from my experiences. Don’t judge the book by its cover read it and learn it first! The world if in war because of ignorant people who don’t give one another the chance to be heard try to make your own world a better place to live in, that is what I do everyday #respect #beauty #rodrigoalves #kendoll #lifestyle #trustory

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Svoju zmenu a vlastne aj premenu komentuje nasledovne: „Takto som sa nenarodil! Takto som sa vytvoril. Bola to dlhá cesta a stále je to celé v procese. Zastupujem novú generáciu modernej spoločnosti, v ktorej má každý slobodu sa rozhodnúť, kým chce byť. 

Cítim sa dobre aj doma, bez upravených vlasov, bez make-upu a bez pekného oblečenia. Jediné čo je vtedy okolo mňa je spev vtákov, šum a vánok z mora, ktoré mám pri dome.“

Sám Rodrigo si uvedomuje, že ešte nie je úplne „dokonalý“. Ešte ho čaká mnoho operácií, ktoré absolvuje už od roku 2000.

Narodil som sa v zlom tele. Moja tvár už vyzerá tak, ako som si želal, no chcem zastaviť proces starnutia pomocou technológie kmeňových buniek. Už som absolvoval veľa injekcií, ktoré mi aplikovali účinné látky do pokožky tváre, hlavy ale aj do krvi.

Mojím cieľom je vyzerať stále takto mlado, chcem si zachovať jedinečný vzhľad, tak, aby neexistoval žiadny iný človek, ktorý by vyzeral ako ja, Rodrigo Alves.

Mnoho ľudí si ma obzerá a to hlavne vďaka môjmu umelému vzhľadu, no ja sa konečne milujem a to je najdôležitejšie zo všetkého.“

View this post on Instagram

It is so nice to be able to chill and relax while here in #marbella wake up in the morning with singing birds and the sunshine everyday #peace #sea #nature I don't take it for granted today my love, support, prayers goes to those that I know and also those that I don't know in the #caribbean #mexico and #florida especially in #miami where I have been to several times and I know it really well #GOD bless you all soon this season will be over and it will be a new beginning #fuerza Saludos a mis amigos y seguidores de Mexico y Miami mi coracion estan con usteds que Dios bendige a todos vosotros y fuerza pues eso passa como todo en la Vida #latinoamericano #irma #rodrigoalves #hurricaneirma

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Z nášho pohľadu má vo svojej podstate pravdu. Je to jeho telo a pokiaľ je v ňom šťastný, tak by mu za to nemal nikto nadávať, pretože aj tak jeho názor nezmení.

Rodrigo bol v detstve často šikanovaný, rodičia sa mu rozviedli a mal veľmi nízke sebavedomie, čo možno spôsobilo aj následné plastické operácie.

Prvú operáciu absolvoval v 17 rokoch, kedy kvôli gynekomastii (rast mužských prsníkov pozn. redakcie) išiel pod nôž a bolo mu odstránené prebytočné tkanivo z hrude.

Takisto mu bola diagnostikovaná aj dysmorfia, čo je porucha, kedy je človek posadnutý vzhľadom a má skreslený pohľad na to, ako v skutočnosti vyzerajú ľudia. Pomohla mu však terapia.

Aký je váš názor na Rodrigove operácie a celkovo na jeho premenu? Je smutné, že svet občas prinúti človeka uchýliť sa k riešeniam podobného charakteru. Nečudo, že sa snažil byť dokonalým, keď mu jeho okolie dávalo pravidelne pociťovať, že je ničím.

Pozri aj: Podstúpila 50 plastických operácií, len aby vyzerala ako Angelina Jolie. Dnes ju nespozná ani vlastná rodina a svojou tvárou šokuje ľudí po celom svete

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), unilad.co.uk

Najnovšie články