Meghan Markle pred svadbou naozaj rozplakala Kate Middleton: Obula sa do nej kvôli tejto veci

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

O tom, že Meghan Markle pred svadbou rozplakala Kate Middleton sa hovorí už dlho. Po rozhovore u Oprah však Meghan povedala, že to tak vôbec nebolo, práve naopak. Na povrch sa však dostali nové skutočnosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, Tom Bower vo svojej novej knihe „Pomsta“ tvrdí, že Kate Middleton sa rozplakala po tom, čo Meghan Markle „nevhodne“ prirovnala princeznú Charlotte k dcére svojej najlepšej kamarátky Jessicy Muroney, keď boli obe družičky pred ich svadbou. Podľa Toma Meghan nesúhlasila s dĺžkou spodného lemu princeznej Charlotte a strihom jej šiat.

Foto: TASR/AP

Ako vznikol celý konflikt?

Problém pre ňu predstavovalo aj to, že museli mať na sebe pančušky. Meghan neskôr v rozhovore s Oprah Winfrey nesúhlasila a tvrdila, že to bolo naopak a že nahnevaná bola Kate, ktorá sa jej za to ospravedlnila a doniesla jej kvety. „Nie je fér, aby som zachádzala do podrobností, pretože sa ospravedlnila,“ povedala Meghan.

Foto: profimedia

Tom však vo svojej knihe tvrdí, že má zdroje, ktoré tvrdia opak. Aj keď samozrejme uznal, že tieto zdroje priznali, že Meghan nemajú príliš v láske. Má však asi 80 ľudí, ktorí mu niektoré veci potvrdili. Napríklad aj to, že Kate bola pred ich svadbou unavená, pretože práve porodila Louisa a neustále ju dráždili sťažnosti na to, že Meghan šikanuje zamestnancov.

Nie je jasné, ako to bolo

Meghan vystúpila proti tomu, aby mali dievčatá na svadbe pančucháče, avšak Kate trvala na tom, že by sa mali držať protokolu. Naliehanie Meghan podporila práve Jessica. Neskôr nastal konflikt kvôli dĺžke šiat, ktorý vyvrcholil tak, že o tom písali všetky bulvárne médiá, hoci nikto nevedel, čo sa naozaj stalo. Aj keď Meghan celú situáciu popísala inak, niektoré zdroje hovoria, že sa vyjadrila hlavne kvôli tomu, že vedela, že Kate sa k tomu vyjadrovať nebude.