Tento muž našiel novorodenca a hneď zavolal políciu. O 22 rokov neskôr si prečítal správu, ktorá ho priviedla k slzám

Lucia Mužlová

Pred 22 rokmi sa udial zvláštny príbeh. Joe Campbell si v bežný deň chcel zavolať z telefónnej búdky vo východnom Londýne. Keď však vošiel dnu, zbadal niečo nezvyčajné. Na zemi ležala nákupná taška, z ktorej sa ozýval tichý plač. V taške bolo malé dievčatko, ktoré tam nechala napospas osudu jej matka.

Článok pokračuje pod videom ↓
114876599421-768x623
mirror.co.uk

Táto žena to v živote veru nemala ľahké. Mala 6 detí a čelila domácemu násiliu mnoho rokov. Zavolala preto do jedného z detských domovov a žiadala, aby prijali dieťa, ktoré porodila len pred niekoľkými hodinami. Nechcela, aby aj jej ďalšie dieťa trpelo. Malú Kiran však našiel práve Joe. Hneď zavolal políciu a dievčatko vzal do nemocnice. Tu však tento príbeh nekončí.

S8uXfx7pSL-J7PGKInFIAg-Joe-cel-ch-22-rokov-str-il-fotografiu-kde-Kiran-dr-v-n-ru
mirror.co.uk

Malá Kiran sa teda ocitla v detskom domove. Strávila tu pár mesiacov a neskôr sa dostala do adoptívnej rodiny. Po celú dobu jej Joe posielal darčeky, pozdravy. Jediné, čo chcel, bolo, aby sa cítila milovaná. Aj Joe uvažoval, že si Kiran adoptuje, lenže jeho žiadosti boli vždy zamietnuté, pretože bol dlhodobo slobodný. Po adopcii už Joe Kiran kontaktovať nemohol. Kiran však nikdy nepovedali, kto jej všetky tie darčeky posielal.

Po rokoch, keď mala Kiran 18, dostali sa jej do rúk jej adopčné papiere. Tak sa dozvedela o tajomnom mužovi, ktorý ju zachránil a chcel ju adoptovať. Bohužiaľ, nevedela jeho meno, no našla spôsob, ako ho nájsť.

x9vo1h_TRRHvgJkkBxoKUw-Kiran-si-s-Joeom-okam-ite-padli-do-n-ru-ia
mirror.co.uk

22-ročná Kiran zverejnila svoj príbeh na všetkých možných sociálnych sieťach a dúfala, že sa správa dostane aj k jej záchrancovi. Nakoniec sa to podarilo! Joe a Kiran sa stretli a bolo to naozaj dojemné. Dodnes sa navštevujú a Joe považuje Kiran za vlastnú dcéru, pričom Kiran v ňom našla priateľa a otca.

Krásny príbeh, však? Poznáte čosi podobné? Dajte nám o tom vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), mirror.co.uk