Nevesta prišla o svojho otca, k oltáru mala nádherný doprovod. Doviedol ju k nemu muž, ktorý má jeho srdce

Nikoleta Kottešová

Foto: YouTube (abc NEWS)

Minulý víkend zažila jedna nevesta emotívny moment, keď ju sprevádzal pred oltár muž, ktorému jej otec daroval srdce, keď zomrel.

Článok pokračuje pod videom ↓

Web Tyla napísal o tom, ako Jeni Stepien Maenner z Arlingtonu vo Virgínii hovorila o tom, aká je rada, že časť jej otca môže byť prítomná na jej veľkom dni, napriek tomu, že už nie je s ňou. Je zrejmé, že darovanie svojich orgánov, no najmä srdca – niekomu inému v núdzi je jednou z najlepších a najštedrejších vecí, ktoré môžete urobiť.

Thomas, známy ako Tom, boll vďačným príjemcom orgánu od Michaela Stepiena po tom, čo bol zabitý so zbraňou v ruke počas lúpeže a bol veľmi šťastný, že sa tento víkend objavil na svadbe Jeni Stepienovej s Paulom Maennerom.

Spomína na svojho otca

Jeni pre ABC News povedala: „Pre našu rodinu to bolo neuveriteľne šokujúce. Bolo to veľmi rýchle utrpenie. Môj otec bol prestrelený cez spánky. Bol to charizmatický športovec, ktorý mal nadšenie pre bejzbal. Bol starostlivý a pre svoje dcéry a ženu chcel vždy iba to najlepšie.“ O svojom veľkom dni dodala: „Deň bol absolútne, neuveriteľne dokonalý.“

Emotívny deň

„Predtým, ako sme prešli uličkou, sme zažili moment, keď povedal: Ak je to pre teba v poriadku a budeš pripravená podať svoju ruku manželovi, môžeš sa dotknúť mojej hrude a cítiť moje srdce.“ „Bolo úžasné mať tam fyzicky kúsok môjho otca.“ Tom dostal srdce dva dni po Michaelovej smrti a už nejaký čas si vymieňa listy s Jeni.

Začalo sa to ešte pred svadbou, keď mu Jeni poslala správu s textom: „Tom, som dcéra muža, ktorého srdce je vo vás a 6. augusta sa budem vydávať. Ak ste ochotný – previedol by ste ma uličkou k oltáru?“ Pokračovala: „Nakoniec sme spolu odtancovali rodičovský tanec. Celý čas sme sa len rozprávali a usmievali sa na seba. Bola som tak požehnaná, že tam bol s nami.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BBC News (@bbcnews)