Tínedžerka chcela svoje panenstvo vymeniť za nový iPhone. Všetko sa však nečakane zvrhlo

Lucia Mužlová

Aj 17-ročné dievčatá vedia ukázať zmysel pre podnikanie. Pre takúto formu výmenného obchodu by nemal asi pochopenie žiaden rozumne uvažujúci rodič. Xiao Chen, ktorá sa rozhodla vymeniť svoje panenstvo za nový iPhone 8, dostala lekciu, na ktorú nezabudne do konca života.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dievčina najprv svoje panenstvo na internetovom fóre ponúkala za 20-tisíc čínskych jüanov, čo je približne 2 570 eur. Keď však nikto nereagoval na jej ponuku, rozhodla sa, že sa predsa len uskromní. Veď netreba mať veľké oči, však? Preto jej stačil nový telefón.

https://www.instagram.com/p/BaUy6qsFPCL/?tagged=iphone8

Na jej ponuku zareagovala neznáma žena, ktorá sa predstavila ako sprostredkovateľka, ktorá sa stretla s dievčinou, aby si dohodli obchodné podmienky. Mladé dievča išlo do neznámeho hotela, v ktorom sa mala konať „obchodná transakcia.“ To, čo sa však stalo, dievča s prezývkou Xiao Chen, určite nečakalo.

Najprv vyzeralo, že je všetko v poriadku. V izbe ju čakal zavalitý chlap, ktorý jej dal do ruky nový telefón. Po chvíli sa však z kúpeľne vyvalili ďalší traja chlapi. Dvaja polonahí, očividne pripravení na akciu, pričom tretí kameroval. Dievča začalo kričať, no chlapi ju zvalili na posteľ a priviazali ju.

youtube.com

Avšak kým stihli urobiť niečo zlé, z kúpeľne vybehla známa vlogerka Nana, ktorá Xiao poriadne vyčistila žalúdok. To, že celá situácia bola fingovaná, je nad slnko jasné. Mladé dievča aspoň dostalo príručku a možno nabudúce trošku popremýšľa, kým sa rozhodne predať svoje panenstvo.

youtube.com

Všetci moji kamaráti majú iPhone 8. Aj ja som ho chcela

Vlogerka Nana sa pred samotným „aktom“ stretáva s dievčaťom, pričom vystupuje ako agentka bohatého šéfa. A tam z nej vytiahla priznanie. Xiao to berie ako niečo normálne. Osobne vraj pozná dievčatá zo školy, ktoré si takto privyrobili celkom slušnú sumu. A či je ona horšia ako ostatné? Preto sa rozhodla na internete zverejniť svoju ponuku. „Všetko, čo budem musieť urobiť je, že tam budem ležať, však?“ Nana jej na záver ako kredit dôvery dala zálohu vo výške približne 60 €.  To, čo sa stalo, už dávno viete. Môžete si to pozrieť na tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=qyrXvMWMgqM

Keď nazlostená vlogerka vybehla z kúpeľne, naivnej dievčine uštedrila poriadnu prednášku. „Tak čo? Bojíš sa? No na strach je už neskoro. Uvedom si, že žiadny telefón nestojí za to, aby si ho vymenila za to najcennejšie, čo máš!“ Po zverejnení kontroverzného videa však boli rôznorodé reakcie. Niektorí túto výchovnú lekciu schvaľovali, iní boli presvedčení o tom, že bola až príliš tvrdá. Nana si však myslela, že účel svedčí prostriedky. A len tak, medzi nami:  Xio ten telefón aj tak nedostala, bude si teda musieť naň zarobiť iným spôsobom.

Pozri aj: Invázia lienok už aj na Slovensku! Dávajte si pozor, varujú odborníci. V nemocnici skončil už aj statný chlap!

zdroj: babskeveci.sk, unilad.co.uk