Slovenka sa podelila o nádherný príbeh, má už tisíce reakcií. Dcére som v obchode nekúpila tašku, toto milé gesto som nečakala

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Hoci doba je zvláštna a objavuje sa množstvo zákerných príbehov od ľudí, ktorí chcú iným len ublížiť, vždy je dobré si pripomenúť, že láskavosť a milé skutky ešte predsa len nevymreli. 

Článok pokračuje pod videom ↓

O príbeh sa podelila Slovenka v skupine Priznania žien a jej slová už majú 2-tisíc reakcií. Práve o takéto príbehy by sme sa mali deliť, pretože väčšina z nás potrebuje v tejto dobe čítať a počuť niečo pozitívne, čo nás správne naladí a ukáže nám, že dobré skutky môže urobiť každý z nás.

Príbeh, ktorý stojí za to

Slovenka bola s dcérkou nakupovať pre psíka v obchode so zvieracími potrebami. „Akurát sme boli pri pokladni, chcela som zaplatiť nákup v košíku, keď dcérka ešte vymýšľala, že by chcela kúpiť látkovú tašku s logom obchodu a tlapkami zvierat. Povedala som jej, že nie. Mali sme ruksak a platené/látkové tašky… tých máme doma dosť. Dcérka ešte chvíľu vymýšľala, snažila sa ma prehovoriť.. Za nami v rade stáli ľudia a čakali, kým konečne zaplatíme… Dcére som tašku nekúpila,“ napísala.

Všimli si malého chlapca

Po chvíľke, keď vyšli z obchodu, si za sebou všimli utekať malého chlapca, ktorý mohol mať tak do sedem rokov. Najprv si myslela, že niečo zabudli v obchode, on však podišiel k jej dcére a podal jej látkovú tašku, ktorú chcela v obchode. „Povedal: „To je pre Teba.“ Otočil sa a bežal naspäť k mamke. Stáli sme tam ako vyorané myši… dcéra stihla na plné ústa zakričať ĎAKUJEM. Vysvetlila som jej, že stále existujú aj dobrí ľudia, ktorým záleží na druhých a dobro sa dobrým opláca, keďže aj dcérka občas koná dobré skutky.“

Na záver poďakovala rodinke, ktorá jej dcére pohladila srdiečko a zapriala im všetko dobré v živote. Stal sa aj vám niekedy takýto milý príbeh?

Najnovšie články