Sarah Jessica Parker po dlhej dobe ukázala svoje deti a ľudia sú nadšení. Je jasné, po kom sú

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (people)

Sarah Jessica Parker je najznámejšia kvôli svojej postave Carrie Bradshaw, ktorú stvárnila v seriáli Sex v meste. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Marie Claire, Sarah Jessica Parker a jej manžel Matthew Broderick sú spolu už 25 rokov a majú spolu tri deti. Syna Jamesa Wilieho a dcéry dvojičky, Tabithu Hodge a Marion Loretta Elwell.

Svoje deti takmer neukazuje

Sarah Jessica Parker sa nebojí predstúpiť pred kamery v odvážnom outfite a v extravagantných kúskoch. Teraz sa zúčastnila svetovej premiéry filmu Hocus Pocus 2 v New Yorku a mala pri sebe špeciálnych ľudí. Svojho manžela a svoje dcéry. Sarah pritom svoje deti takmer nikdy neukazuje a chce im zachovať maximálnu mieru súkromia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa People Magazine (@people)

Podobajú sa na otca

Najstarší syn James študuje na Brown University a jeho mama o ňom povedala, že vyrastal s motiváciou dosiahnuť svoj vlastný úspech. Obaja spolu s manželom mu chceli byť príkladom, zároveň nechcú, aby ťažil z ich práce a slávy.

Tabitha a Marion majú teraz 13 rokov a obe navštevujú iné školy, keďže majú rozdielne záujmy. Zároveň sú veľmi rozdielne a potrebujú mať čas osobitne, aj keď sú jedna druhej oddané. Mnohí si všimli, že deti sa výrazne podobajú hlavne na svojho otca, Matthewa.