Toto si ľudia všimli na fotografiách malej princeznej Charlotte. Detail, ktorý predtým všetkým unikol

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Deti princa Williama a Kate Middleton patria už dlhodobo k najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny. Fanúšikovia vždy čakajú na akýkoľvek detail, ktorý sa o deťoch objaví.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najnovšie sa zamerali na princeznú Charlotte, jediné dievča a prostredné dieťa princa Williama a Kate Middleton. Ako uvádza portál Brightside, fanúšikovia sa lepšie pozreli na to, čo má malá princezná oblečené a prišli na zaujímavú vec. Zo Charlotte bude jednoznačne módna ikona, presne tak ako jej mama.

Štýl, ktorý zaujme

Je jasné, že princeznú určite do veľkej miery oblieka práve jej mama Kate, keďže má 6 rokov a pravdepodobne sa k otázkam módy ešte príliš nevyjadruje. Napriek tomu nie je možné odoprieť jej štýl a detskú eleganciu, ktorú má jednoznačne v sebe. Na verejnosti si kráľovská rodina musí udržiavať isté štandardy, preto je nepravdepodobné, že by sme deti uvideli v tričkách s Disney postavičkami.

Má 6 rokov a je módna ikona

No jediná dcéra Williama a Kate má už teraz v sebe niečo, čím dokáže strhnúť pohľad každého. Už keď mala 9 mesiacov, pomenovali po nej odtieň rúžu. Čokoľvek, v čom sa na verejnosti objaví, je takmer za 24 hodín vypredané. Mnohí si tiež všimli podobnosť štýlov medzi ňou a Kate.

Jej outifty, ktoré sme mali možnosť vidieť, zvyčajne obsahujú šaty s goliermi, úpletové svetre, ale tiež rôzne kockované alebo kvetinové vzory. Farby sú často zemité a jemné, no asi ťažko by ste našli člena kráľovskej rodiny, ktorý by mal na sebe neónovú ružovú.