Princ Louis začal rozprávať a všade chodí za svojou mamou. Zaskočí vás, o čo sa najnovšie vojvodkyňa Kate zaujíma

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Každý fanúšik kráľovskej rodiny netrpezlivo čaká na každú novinku, ktorú prezradia o tých najmenších členoch dvora. Vo všeobecnosti si kráľovská rodina stráži svoje súkromie, ale v tých nečakaných chvíľach vždy prezradia niečo, čoho sa ostatní chytia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najmenší syn princa Williama a Kate Middleton rastie rýchlejšie, než by sme čakali. Ako informoval portál People, najnovšie Kate odhalila, že Louis dosiahol jeden z ďalších míľnikov. Začal rozprávať. Vojvodkyňa Kate strávila deň na Peterley Manor Farm, kde pomáhala malým deťom pri výbere vianočných stromčekov pre svoje triedy. Jeden malý chlapec ju držal za ruku a stále hovoril: „Ja, ja, ja.“ To jej pripomenulo princa Louisa, ktorý má vyše roka.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TheDuchess_Kate (@theduchess_kate),

Rozpráva a všade chodí za mamou

Kate chlapca pohladila po líci a povedala mu: „Pripomínaš mi môjho malého Louisa. Aj ten stále hovorí: Ja, ja, ja. A chce chodiť všade so mnou!“ Počas výletu Kate rozprávala aj o tom, aké stromčeky majú doma. „Pýtala sa na stromčeky, ktorým padá ihličie, na tie, ktorým nie a taktiež aj na tie, ktoré pekne voňajú,“ povedal Roger Brill, majiteľ firmy. Prezradila, že zvyčajne majú doma jedličku, ktoré neopadá. Keď začala 37-ročná Kate sama dvíhať stromčeky, aby sa mohli deti poriadne pozrieť, mnohých ľudí potešil fakt, že nemá problém zašpiniť si ruky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa It’s my London 🇬🇧 (@itsmylondon),

Kate sa stala patrónkou charitatívnej organizácie

„Bola vážne fantastická s tými malými. Bola tam, chodila okolo nich, držala ich za ruky,“ povedal Roger. Kate bola v sviatočnom kabáte a zelenom svetri a taktiež sa vydala do „čarovného lesa“, kde pomohla vyrobiť vianočné dekorácie a jedlo pre soby. Neskôr sa presunuli dovnútra, aby si dali horúcu čokoládu. Táto návšteva prišla, keď bolo oznámená, že Kate sa stala patrónkou Family Action, úlohy, ktorú na ňu preniesla 93-ročná kráľovná Alžbeta, ktorá bola na vrchole charity 65 rokov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kathimerini Cyprus (@kathimerinicyprus),

O problémy sa zaujíma

Spoločnosť pracuje s rodinami v ťažkostiach, ktoré potrebujú praktickú pomoc a podporu. Rieši finančné problémy, duševné zdravie, emocionálny blahobyt, problémy s rodičovstvom, zneužívanie v domácnosti a užívanie návykových látok. Pracuje taktiež so zranenými alebo znevýhodnenými deťmi a rodinami. „Pracujem s ňou už niekoľko rokov. Je s deťmi fantastická a naozaj sa zaujíma. Skutočne má záujem o rodiny a rodičovstvo, rozžiari všetko, čo robí,“ povedal David Holmes, generálny riaditeľ Family Action.

3
Komentovať