Nerozumejú si ani slovo. Mladá Britka sa so svojím talianskym priateľom dorozumieva cez Google prekladač

Gabriela Kinčoková

O tom, že láska prekoná všetko zlé niet pochýb. Mladá Britka a jej priateľ, ktorý pochádza z Talianska sú však dôkazom toho, že ani odlišný jazyk nie je vo vzťahu problém. Ich hlavným dorozumievacím zariadením je Google prekladač. Navzájom si nerozumejú ani slovo, no ich láske to vôbec neprekáža.

Článok pokračuje pod videom ↓

23-ročná Chloe a 25-ročný Daniele sa stretli pred dvomi rokmi počas dovolenky na Ibize. Obaja boli na dovolenke so svojimi známymi, keď sa v jeden večer stretli na spoločnej párty. Zo začiatku si mysleli, že sa nedokážu dorozumieť kvôli hlasnej hudbe v klube, no neskôr zistili, že problém bude niekde úplne inde.

Dnes sú spolu už krásne dva roky a veľmi dobre rozumejú, no pomocníka v ich vzťahu im  robí Google prekladač, cez ktorý komunikujú. „Na Danielovi bola vzrušujúca skutočnosť, že sme si zo začiatku nerozumeli. Urobila som prvý krok a spýtala som sa či mi nedá číslo pretože sa mi zdal veľmi atraktívny. Nikdy som nemala zahraničného priateľa, no i napriek tomu som vedela, že to chcem skúsiť. Niekedy musíte pre lásku urobiť aj takéto veci,“ povedala Chloe.

„V priebehu šiestich mesiacov sme spolu veľmi veľa precestovali. Začala som spolu s ním a jeho rodinou žiť v Neapole. Splnil sa mi sen pretože je to jedno z najkrajších miest,“ dodala.

Gepostet von Daniele Marsico am Montag, 1. August 2016

Čím viac času spolu trávia, tým menej sa spoliehajú na prekladač. Ich priatelia a známi si zo začiatku mysleli, že je to len letný flirt, no čas pochopili, že sa mýlili, a že je z toho niečo oveľa väčšie a silnejšie. „Chloe veľmi veľa rozprávala, smiala sa, no ja som jej vôbec nerozumel. Vedel som len, že je výnimočná. Chceli sme byť spolu od prvej chvíle ako sme sa uvideli. Pomohla mi naučiť sa angličtinu a ja som ju naučil variť talianske jedlá. Od začiatku som z toho mal dobrý pocit a viem, že Chloe je moja spriaznená duša,“ povedal Daniel.

Gepostet von Chloe Smith am Samstag, 20. Oktober 2018

Nie každý letný flirt musí skončiť hneď po lete. Chloe a Daniele sú dôkazom toho, že láska nepozná žiadne prekážky a tiež toho, že pokiaľ človek chce naučí sa aj nemožné. Držíme im palce.

Pozri aj: Poburujú, niektorým sa hnusia, no robia to pre dobrú vec. Do tejto januárovej výzvy sa zapájajú ženy z celého sveta

Gabriela, unilad.co.uk