Detail na princeznej Charlotte mnohým ľuďom neunikol. Takto si pripomenula svoju starú mamu

Kristína Hagarová

Reprofoto: Instagram (katemiddletonprincessofwales)

Princezná Charlotte sa na pohrebe kráľovnej Alžbety predviedla ako mladá dáma a ukázala, že ovláda aj protokol. Mnohým ľuďom však neunikol dôležitý detail a síce, že znak na počesť kráľovnej mala aj na svojom oblečení.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla upozornil na poctu kráľovnej Alžbete, a to v podobe brošne v tvare podkovičky. Bolo to vôbec prvý raz, čo malú princeznú videli s diamantovým šperkom, avšak mnohí upozornili na to, že je to pocta zosnulej kráľovnej Alžbete, o ktorej bolo známe, že milovala kone počas celého svojho života.

Na milé gesto upozornili fanúšikovia

Na toto milé gesto upozornili ľudia na sociálnych sieťach, ktorým nič neujde. „Princezná Charlotte má na sebe svoj prvý významný šperk, malú diamantovú brošňu v tvare podkovy. Krásna pocta prababičke, ktorá milovala kone,“ napísala jedna fanúšička. Mnohí tiež poznamenali, že dar mohol pochádzať priamo od kráľovnej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah (@thepetiteprincesscloset)

Charlotte pritom nebola jediná, ktorá šperkami vzdala hold kráľovnej. Aj Kate mala na sebe perlové náušnice a náhrdelník, ktoré kráľovná často nosila, požičala princeznej Diane a neskôr Kate.