Roztomilé pätorčatá z Ukrajiny sa stali celosvetovou senzáciou okamžite po narodení! Ich fotografie si získajú vaše srdce

katka

Zdravé dieťatko je darom pre každého rodiča. V prípade Ukrajinskej rodiny to však platí päťnásobne. Podľa portálu slavorum.org sa mamička až do poslednej chvíle tešila na dva prírastky, no pri pôrode zostali všetci neskutočne prekvapení. 37-ročná Oksana Kobetskaya nakoniec priviedla na svet až päť nádherných a zdravých potomkov. Traja chlapci a dve dievčatká sa stali obrovskou senzáciou v celej Ukrajine a netrvalo dlho, kým fotografie rozkošnej rodinky obleteli celý svet. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Bábätká spoločne s hrdou mamičkou prepustili z nemocnice až po dva a pol mesiaci. Nakoľko sa narodili predčasne cisárskym rezom, lekári si chceli byť istí, že je všetko v maximálnom poriadku. Ich príchod domov spustil vlnu záujmu fotografov, ktorí horeli nedočkavosťou zvečniť tento malý zázrak medzi prvými. Tejto cti sa nakoniec dostalo ukrajinskej fotografke Yuliyi Gusyeve.

Tieto fotky vám zaručene vyčaria úsmev na tvári a zahrejú vás pri srdci. Sama fotografka sa na svojej sociálnej sieti vyjadrila, že sa jej fotilo veľmi dobre, nakoľko bábätká skoro celý čas prespali a popisuje to ako výnimočný zážitok. Nižšie si môžete pozrieť celý fotoalbum šťastných rodičov, ich staršej dcéry a novonarodených ratolestí Denisa, Vlada, Davida, Sashky a Dashky.

instagram.com

instagram.com
instagram.com
instagram.com
instagram.com
instagram.com
instagram.com
instagram.com
instagram.com
instagram.com

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), slavorum.org