Svetoznáma speváčka zmenená na nepoznanie. Výrazne schudla a fanúšikovia ju na pódiu skoro nespoznali

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Svetoznáma speváčka je asi najznámejšou osobou, ktorá sa kedy preslávila vďaka speváckej súťaži. Dnes konkuruje veľkým menám a jej hlas je doslova neskutočný, keďže dokáže prespievať akúkoľvek skladbu iných spevákov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka Kelly Clarkson je úplne prvá víťazka americkej speváckej súťaže American Idol. Výhru si v tejto súťaži, ktorej obdobou je naša SuperStar, odniesla v roku 2002, keď mala 20 rokov. Dnes už je zo 41-ročnej Kelly nielen úspešná skladateľka, speváčka a televízna osobnosť, ale tiež dvojnásobná mama. Informuje People.

Foto: Profimedia

Jej sláva stále stúpa

Kelly sa od začiatku svojej kariéry poriadne zmenila, a tiež zlepšila. Či už ide o jej vzhľad, keďže speváčka sa za tie roky výrazne menila, či už šlo o jej účes, postavu alebo štýl obliekania, alebo o žáner jej hudby. Na svojom konte tak má tri ocenenia Grammy, štyri ocenenia American Music Awards a dve ocenenia Country Music Awards. V roku 2018 navyše zasadla na porotcovskú stoličku v súťaži The Voice, ukazujúc, ako veľmi sa zlepšila od čias, kedy bola naopak súťažiacou.

Len o rok neskôr potom Kelly zažiarila znova. Spustila totiž svoju vlastnú talkshow The Kelly Clarkson Show, ktorá sa stala najlepšie hodnotenou talkshow debutujúcou za posledných sedem rokov.

Foto: Profimedia

Nikdy sa nechcela vydať

Najnovšie články