Zomrel dlhoročný partner Sandry Bullock. Bryan Randall prehral svoj boj so zákernou chorobou

Dana Kleinová

Foto: Instagram (sandra.bullock.official)

Vo veku 57 rokov zomrel dlhoročný partner herečky Sandry Bullock. Za jeho predčasnú smrť mohla choroba.

Článok pokračuje pod videom ↓

Fotograf Bryan Randall zomrel po trojročnom boji s ALS – Amyotrofickou laterálnou sklerózou. Oficiálne vyhlásenie poskytla jeho rodina včera večer. Bryan a Sandra tvorila pár osem rokov a Sandra ho označila za lásku jej života. Informuje o tom Tyla.

Foto: Instagram (sandra.bullock.official)

Chcel udržať svoju chorobu v tajnosti

Oficiálne vyhlásenie znelo: „S veľkým zármutkom zdieľame, že 5. augusta Bryan Randall pokojne zomrel po trojročnom boji s ALS.“

Vo vyhlásení pre magazín PEOPLE Magazine rodina pokračovala: „Bryan sa rozhodol zavčasu, že svoju cestu s ALS uchová v súkromí a tí z nás, ktorí sme sa oňho starali, sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby sme splnili jeho požiadavku. Sme nesmierne vďační neúnavným lekárom, ktorí nám pomáhali cez zákutia tejto choroby, a úžasným sestrám, ktoré sa stali našimi spolubývajúcimi a často obetovali svoje vlastné rodiny, aby mohli byť s tou našou. V tejto chvíli žiadame o súkromie, aby sme smútili a zmierili sa s nemožnosťou rozlúčiť sa s Bryanom.“ Toto prehlásenie na konci podpísala „Jeho milujúca rodina“.

Rodina tiež požiadala, aby fanúšikovia radšej darovali dary ALS Association a Massachusetts General Hospital, a nie kvety.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sandra Bullock (@sandra.bullock.official)

Boli zaľúbení

Bryan a Sandra sa zoznámili na akcii, kde Bryan fotil. Verejne sa spolu ako pár prvýkrát objavili na svadbe Jennifer Aniston a Justina Therouxa.

Hoci svoju lásku radšej držali mimo centra pozornosti, Bullock prehovorila o vzťahu s fotografom počas vystúpenia v Red Table Talk. Dokonca diskutovala aj o možnosti, že by sa raz vzali.

„Našla som lásku svojho života. Máme dve krásne deti – tri deti s najstaršou dcérou [Bryanovou]. Je to tá najlepšia vec, aká sa nám, kedy stala,“ prehlásila zaľúbená herečka.

„Nechcem povedať, robte to tak, ako to robím ja, ale nepotrebujem papier, aby som bola oddanou partnerkou a oddanou matkou… ale on je príkladom, ktorý by som chcela, aby mali moje deti. Mám partnera, ktorý je veľmi kresťansky založený a máme tak dva rôzne pohľady na vec. Nie vždy s ním súhlasím a on nie vždy súhlasí so mnou. Ale je príkladom, aj keď s ním nesúhlasím,“ dodala.

Najnovšie články