Vojvodkyňa Kate odhalila verejnosti tajomstvo, ktoré ste doteraz o princovi Williamovi nevedeli! Týmto „trpí“ takmer každý jeden muž

Zuzana Fulopova

Kráľovský pár Wiliam a Kate sú rodičmi štvorročného princa Georgea, dvojročnej princeznej Charlotte a v apríli budúceho roka očakávajú svoje tretie dieťatko. No verili by ste tomu, že princ Wiliam sa vzpieral, keď sa mal stať prvýkrát otcom? Každý muž má tak trochu strach z otcovstva, princ Wiliam nevynímajúc.

Vojvodkyňa Kate navštívila v utorok detské centrum Hornsey Road Road, ktoré poskytuje služby nielen tehotným ženám a mladým mamičkám, ale aj skupinové a rodinné podporné služby. Počas návštevy tohto centra sa princeznej Kate posťažoval otec Billy, ktorý vychováva 7-mesačnú dcérku Violet, že má strach z výchovy a z rodičovstva. A tá mu prezradila, že princ Wiliam tiež bojoval s otázkou rodičovstva.

Počas rozhovoru s matkou Michelle, ktorá má syna Jacoba, vojvodkyňa Kate spomenula, že George miluje helikoptéry. Michelle sa vyjadrila, že vojvodkyňa sa pýtala Jacoba čo má rád, načo Jacob odpovedal, že lietadlá.

Po tejto odpovedi sa Kate rozrozprávala ako má jej syn George rád vrtuľníky a o najvyššom poschodí vedeckého múzea, kde majú helikoptéry.

Vojvodkyňa Kate mala naplánovanú návštevu tohto centra už v septembri, ale pre jej časté ranné nevoľnosti ju bohužiaľ musela odložiť. Pri utorňajšej návšteve vyzerala oddýchnuto, sviežo a v elegantnom krémovom plášti s čiernymi koženými čižmami jej to veľmi pristalo, čo poviete?

Myslíte si, že urobila Kate dobre, keď verejnosti povedala o drobnej slabosi svojho manžela? Zrejme sa každý mu ocitne v bode, kedy o takýchto vážnych veciach uvažuje a možno aj pochybuje. Tu je však otázne to, či mu nemala pre dobro kráľovskej rodiny podržať stranu. Čo myslíte vy?

Pozri aj: Takto vyzerá pravá láska. 15+ nádherných pred a po fotografií, vďaka ktorým budete veriť na večnú lásku

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať