Dolli z Ruže pre nevestu má vraj nového priateľa. Ich vzťah mali prezradiť tieto fotografie

Dana Kleinová

Foto: Instagram (nicoleta_dolli_kortis) / TV Markíza

Vyzerá to tak, že kontroverzná blondínka si už stihla vyliečiť zlomené srdce z Radka a našla si chlapa svojich snov. Dôkazom o tom by mali byť fotografie, o ktoré sa s fanúšikmi sama podelila.

Článok pokračuje pod videom ↓

S tým, že si po šou Ruža pre nevestu už stihla nájsť vzťah, sa ako prvá podelila Sára, ktorá tiež ako prvá vypadla. Neskôr sa začali objavovať klebety o tom, že by mala Julie randiť s Luom z Love Islandu, keďže sa spolu objavili v Let’s Dance a písali si milé komentáre pod príspevkami na sociálnych sieťach. Teraz to však vyzerá, že si niekto ukradol srdce Dolli, ktorej odchod diváci len nedávno sledovali na obrazovkách.

Sklamanie v láske

Ako odznelo v 14. epizóde Bez ruže, Dolli sa v Radkovi poriadne sklamala. „Skončil u mňa,“ priznala Dolli, reagujúc na to, že Radko pri jej vypadnutí na ceremoniáli začal riešiť to, že mu Lara povedala, že Dolli prepila celú noc, a preto nemohla tancovať. Táto veta ju naštvala a ona sa rozhodla, že ružu už nehodlá prijať.

„Ono sa to všetko už tak vyvrcholilo. Baby, keď chodili z rande a celkovo že sa s nimi bozkával a tak. Mne to začalo byť také trošku nechutné. Mňa to sklamalo,“ priznala v rozhovore ďalej.

Zo sklamania z lásky sa však už očividne vyliečila a v jej živote je nový muž. Hoci zatiaľ neukázala jeho tvár a neprezradila ani jeho meno, fotky na jej príbehu hovoria za všetko. Na nich ju tento zatiaľ neznámy muž drží za pás a neskôr spolu sedia v akomsi podniku, kde sa zas držia za ruky.

Reprofoto: Instagram (nicoleta_dolli_kortis)

Najnovšie články