Nemohla sa ani sama pobaliť. Anet prezradila, ako prebiehal jej odchod z Ruže pre nevestu, budete prekvapení

Dana Kleinová

Reprofoto: TV Markíza

Hoci Dolli bola prvá, ktorá sa rozhodla vilu opustiť, odchod Anet šokoval divákov ešte viac. Teraz kráska z Ruže prezradila detaily jej odchodu.

Článok pokračuje pod videom ↓

V piatok diváci mohli vidieť nielen vypadnutie Lucy, ale tiež dobrovoľný odchod Anet. Tá Radkovi oznámila, že odchádza priamo na spoločnom rande a bolo vidieť, že to potenciálny ženích nečakal. Odchod svojej kamarátky nečakala ani Stanka, ktorú oznámenie, že Anet už viac nie je v súťaži, poriadne vzalo, najmä preto, že sa s ňou nemohla rozlúčiť. Anet teraz vysvetlila, čo sa vlastne stalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Nemohla sa ani rozlúčiť

Keďže odchod Anet bol nečakaný, diváci hneď využili príležitosť zistiť o ňom viac, keď Anet pridala na svoj profil možnosť spýtať sa jej nejaké otázky. „Naozaj si sa neprišla s babami rozlúčiť na vilu? Ako prebiehali vypadnutia? Ta baba odišla hneď preč?“ znelo v jednej otázke a ďalšia doplnila: „Kedy si sa stihla zbaliť v Ruži pre nevestu?“ Diváci totiž v televízii videli scénu, ako dievčatá hľadajú veci Anet, no márne, pritom ona sama sa zbaliť neprišla.

„Tie vypadnutia prebiehali presne tak, ako ste videli v šou. Keď niekto vypadol, tak sme sa mali možnosť rozlúčiť priamo tam na tej ceremónii a potom musela odísť sa baliť, takže nebol na to potom už čas a nemohli sme za ňou ani bežať, ani nič,“ vysvetlila Anet na úvod. Ona sama sa tak nemohla rozlúčiť s nikým, keďže sa rozhodla odísť ešte pred ceremoniálom.

„Čo sa týka môjho odchodu, ten bol taký neplánovaný, že ja som sa v podstate nebalila, ja som išla rovno do hotela a pobalila ma produkcia a poslala mi kufre. Takže to bolo také drastické a nemohla som sa ísť rozlúčiť. Keby som mohla, tak určite pôjdem, ale, žiaľ,“ pokračovala kráska z Ruže vo vysvetľovaní.

„Ja som vlastne skončila na tom rande večer, to ste videli, že bola už tma, rovno som išla do hotela a ráno o piatej som letela. Takže na poslednú chvíľu to bolo booknuté a mala som brutálnu cestu domov, lebo ako som došla na letisko, zobrali mi letenku, preškrtli a dali mi Business Class, tak asi oni videli, že princezná ide domov,“ skonštatovala Anet so smiechom a dodala: „Takže ja som mala úplne že super cestu domov a išla som vlastne s Veron.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Najnovšie články