Andrea z Najväčšieho víťaza schudla takmer 40 kilogramov. Fanúšikov však šokovalo, ako vyzerá dnes

Lucia Mužlová

Dokázala sa zaprieť, poriadne na sebe zapracovať a splniť si svoj sen o štíhlej postave. Dostala sa dokonca medzi troch najusilovnejších súťažiacich markizáckej šou Najväčší víťaz a výhra 50-tisíc eur jej ušla len o vlások.

Článok pokračuje pod videom ↓

Andrea Vargová je mladá a sympatická dievčina, ktorá na začiatku súťaže vážila 102,5 kg. So svojou váhou a telom však nebola spokojná, a tak sa prihlásila do súťaže, v ktorej sa jej za niekoľko týždňov podarilo schudnúť krásnych 40 kíl a získala opäť stratené sebavedomie.

S pomocou trénerov, ktorí ju viedli k zdravej strave a pravidelnému pohybu sa z nej stal úplne nový človek a právom môže byť na seba pyšná. Nedávno však na svoj Instagram uverejnila fotografie, ktoré ukazujú, že ručička na jej váhe šla opäť hore.

Samotnú zmenu si začali všímať aj jej fanúšikovia a preto sa Andrea rozhodla k svojej váhe vyjadriť verejne. V popisoch nad fotkou môžete vidieť jej vyjadrenia.

„Takže vyjadrím sa k tomu takto tu. Zdá sa Vám dobre, od konca súťaže som pribrala, v podstate nasledujúce dni sa mi vrátila voda čo robilo 5kg cca a išlo to ďalej..
Vrátiť sa zo „sterilného“ prostredia kde sme len jedli spali a cvičili do reality bolo ťažké (hovorím za seba). Začala som sa pomaličky vracať do starých koľají, vystrkovať rožky, nevedela som čo so sebou.. Cvičenie, zdravá strava išli bokom ,,, užívala som si komplimenty atď z 0 na 100 v podstate, len som si neuvedomila, že to so sebou nesie aj dôsledky. Už som vedela že ajaja nem dobré, takže klasika diéty pre „pre kozmonautov -ketoprašky a pod. bludy“… Jasné, že to malo opačný efekt kg pribúdali.“

View this post on Instagram

Dobré ránko 😘🌞 . . . Takže vyjadrím sa k tomu takto tu 😊 – Zdá sa Vám dobre, od konca súťaže som pribrala, v podstate nasledujúce dni sa mi vrátila voda čo robilo 5kg cca 🙄😮😂 a išlo to ďalej.. Vrátiť sa zo "sterilného" prostredia kde sme len jedli spali a cvičili do reality bolo ťažké (hovorím za seba). Začala som sa pomaličky vracať do starých koľají, vystrkovať rožky, nevedela som čo so sebou.. Cvičenie, zdravá strava išli bokom ,,, užívala som si komplimenty atď z 0 na 💯 v podstate, len som si neuvedomila, že to so sebou nesie aj dôsledky. Už som vedela že ajaja nem dobré, takže klasika diéty pre "pre kozmonautov -ketoprašky a pod. bludy"… Jasné, že to malo opačný efekt🤨 kg pribúdali … Tak som dostala správu od @janylandl – parafrázujem 🙄🙈😂 – "spamataj sa, začni na sebe makať, prečo si toto robíš " v podstate take niečo som dostala. A to bol impulz pre mňa a dosť mal pravdu🙅🏽‍♀️🙌🏽😘 Následne správa pod. rázu od @jana_lombart ☝🏽🙆🏽‍♀️ a ešte aj @petusa0805 sa zamontovala 🙄🙈 … Ďakujem vám 😘😘😘 Takže teraz je to druhý týždeň keď chodím každý deň cvičiť, rátam si kcl, s prepačením serem na party a myslím na seba ako dobre som sa cítila a ako dobre sa chcem cítiť a vyzerať 😎😘 Je to fakt ťažké niekedy si zadeliť čas, ale treba si určiť priority a dúfam ☝🏽🙏🏽 že som na správnej ceste, vždy sa dá keď sa chce, ale chce sa stále? 🙄😆 Howk 😘🖤

A post shared by Andrea Vargova (@andrea_vargovaa) on

Vyzerá to tak, že s kilogramov navyše si zatiaľ ťažkú hlavu nerobí. Po takom úspechu, kedy sa jej podarilo 40 schudnúť nejaké to kilo navyše nie je problém. Horšie by bolo, ak by takúto životnú šancu zahodila za hlavu a opäť sa dostala na váhu 100 kilogramov. Pozrite sa, aké fotografie stihli fanúšikov pobúriť.

„Aj dnes dobre ránko. Áááno pribrala som, áááno mám tmavé vlasy a ááno som spokojná, keď porovnám ako som sa cítila pred rokom, je to neporovnateľné mohla som vyzerať omnoho lepšie, keby a keby a blablabla… no dôležité je zdvihnúť riť – vždy lepšie ako nariekať ako vyzerám ako sa to nedá a ako to neviem – toto som robila i ja 2 týždne dozadu…hawk.“

Pozri aj: Všimli ste si najnovšie tento detail u Meghan Markle? Odborníci v tom majú jasno

Lucia M.