Chcela nový účes, zostali jej len oči pre plač. Neuveríte, ako dokázala kaderníčka ženu ostrihať

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Keď prídete do kaderníctva, očakávate, že odídete s pocitom a vzhľadom novej ženy. To však, bohužiaľ, nebol prípad Madihy z USA, ktorá z kaderníctva odchádzala s plačom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, Madiha v kaderníctve požiadala o populárny účes, predĺžený bob. Dokonca svojej kaderníčke ukázala fotografiu, ako si to predstavuje. Vlasy na taký účes mala správne dlhé, no kaderníčka jej na hlave vykúzlila niečo, z čoho zostala v šoku.

Účes, ktorý nečakala ani v nočnej more

Jej vlasy vyzerajú, ako keby boli strihané záhradnými nožnicami. Priznala, že zostala úplne bez slov a nevedela, ako má zareagovať. Svoje vlasy chcela skryť, našťastie sa však našla ďalšia kaderníčka, ktorá jej vlasy upravila. Skončila však s oveľa kratšími, ako si pôvodne predstavovala.

@logkyakahengeee #greenscreen i want to hide from the world 😭😭 #fyp #foryou #haircut #hairstylist #cryingintheclub #embarassed #viral #elfitup #xyzbca #help ♬ original sound – Kneely_Knight

Mnohí ľudia na sociálnych sieťach sa však vyjadrili, že by si mala pýtať naspäť peniaze. „Nemyslím si, že táto žena vedela, čo robí… na toto sa nedá nič povedať.“ Čo by ste robili vy, keby sa vám stalo niečo podobné?