Meghan Markle je späť. Má nový profil na Instagrame a v priebehu pár hodín stotisíce sledovateľov

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Meghan Markle, manželka princa Harryho, je späť na sociálnych sieťach. Relatívne bez veľkých ovácií prišla na trh so značkou American Riviera Orchard, Montecito.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Harpers Bazaar s tým, že spusteniu profilu predchádzalo krátke video, kde je Meghan zachytená pri rôznych aktivitách. Počas niekoľkých hodín má už viac ako 300-tisíc sledovateľov. V profile má jednoducho napísané: „Od Meghan, vojvodkyňe zo Sussexu, založené v roku 2024.“

Môže zarobiť milióny

Pribudol taktiež link na web, kde sa však môžete zatiaľ len zapísať na čakaciu listinnu. Zdá sa, že Meghan by sa mala venovať témam ako lifestyle či varenie. Keďže profil bol zverejnený bez akejkoľvek tlačovej správy, mnohí ľudia zatiaľ len špekulujú nad tým, čo sa bude diať. Ešte predtým, než sa stala súčasťou kráľovskej rodiny, mala úspešný blog The Tig, ktorý však stiahla.

Minulý rok v júni 2023 si Meghan založila instagramový účet, avšak nič tam nepribudlo. Zdá sa však, že Meghan Markle, môže byť jednou z najsledovanejších osôb na Instagrame. Také Kardashianky zarábajú za jeden post, kde propagujú produkt, aj milión dolárov. Jej instagramový účet nájdete TU.

Najnovšie články