Napriek tomu, že má tento herecký pár veľa peňazí, ich deti na Vianoce nedostávajú žiadne darčeky. Toto je dôvod, prečo!

Monizz

Spoznali sme ich ako hviezdy komediálneho seriálu Tie roky sedemdesiate. Dnes sú z nich manželia a majú dve deti Wyatt a Dimitrija. Ashton Kutcher a Mila Kunis majú naozaj bizarné predstavy o výchove. Ich deti od nich na Vianoce nedostávajú žiadne darčeky.

Článok pokračuje pod videom ↓

https://www.instagram.com/p/BWqbzimHYvI/?taken-by=kunismilax

Možno si poviete, že nedávať deťom vianočné darčeky je celkom fajn nápad. Vianoce dnes idú ruka v ruke s konzumom, ktorý rokmi prerástol do doslovnej detskej nenažranosti po darčekoch. Ide o kvantá zbytočných vecí, hračiek, oblečenia či úplných nezmyslov, ktoré si deti v škole a v škôlke porovnávajú. Jedni pred druhými sa vystatujú a chvália, kto dostal lepšie a kto viac. Možno rozhodnutie amerického páru nebolo až také bizarné ako sa na prvý pohľad zdá.

View this post on Instagram

#AshtonKutcher #MilaKunis

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

Správne či nesprávne?

Mila Kunis vyrastala v komunistickom Rusku, má židovské korene a každoročne sa zapája do typických amerických vianočných tradícií, vrátane zdobenia stromčeku, vysvietenia domu či vykladania sošiek Santa Clausov na poličky. Pokiaľ však ide o darčeky, vyjadruje sa nekompromisne: „Odmalička bolo našou rodinnou tradíciou, že deti nedostávali darčeky.“

Pravidlo, ktoré rodičia zaviedli, úzko súvisí s minuloročnými Vianocami, ktoré sa pre nich stali ponaučením. „Vlani, keď sme slávili Vianoce, mala Wyatt len dva roky a dostala toho príliš veľa. My sme jej nedali nič, ale jej starí rodičia to vykompenzovali dvojnásobne. Nevedela, na čo skôr pozerať a neocenila vlastne žiaden darček. Dokonca ani nevedela, s čím sa vlastne chce hrať,“ vyjadrila sa Kunisová.

View this post on Instagram

#MilaKunis #WyattKutcher

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

Obaja rodičia sa dohodli, že tento rok majú rodičia povolené dať deťom len jeden darček. Okrem toho chcú, aby si deti darčeky vedeli vážiť. „Chceme ich pred Vianocami vziať do detskej nemocnice a na charitu, kde porozdávame darčeky opusteným a chorým deťom. Potom uvidia, že darčeky nie sú pre každého samozrejmosť.“

View this post on Instagram

#AshtonKutcher #WyattKutcher

A post shared by Ashton Kutcher & Mila Kunis (@ashtonmila) on

Hviezdna mama prezradila aj to, že ich deti namiesto počítačov a tabletov vlastnia už teraz čitateľské preukazy do knižnice. Nevedia síce ešte čítať, no v kútiku pre deti s obrázkami a leporelami sa cítia ako ryby vo vode. „Máme zakúpenú kartu do siete verejných knižníc, takže kamkoľvek cestujeme, vždy je nejaká knižnica k dispozícii. Keď je vonku príliš horúco, zájdeme do knižnice a spolu si čítame knižky. Tablety naše deti zatiaľ nepoznajú,“ povedala Kunisová.

Podľa nej sa kedysi s Ashtonom rozprávali o tom, kam by si vyrazili do klubu. Dnes sú na dennom poriadku debaty o tom, ktorú zoologickú záhradu by počas najbližšieho víkendu navštívili, kde sú bezpečné skákacie hrady a podobne. Rodičia sa zhodujú, že neexistuje snáď žiadna detská atrakcia, ktorú by ešte nevyskúšali. Čo si o nápade s Vianocami myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Práve sa stalo: Známy spevák mal nehodu a skončil so zranenou rukou. Fanúšikov o tom informoval na sociálnych sieťach

zdroj: babskeveci.sk (M)

Najnovšie články