Dievča umrelo pár dní po svojom plese. Každé dievča dnes túži mať tieto šaty. Dôvod je neuveriteľný

Lucia Mužlová

wittyfeed.com

Tento príbeh je poctou pre 16-ročnú Catherine Malatesta, ktorá sa napriek svojej chorobe zúčastnila na poslednom školskom plese. Ak si spomínate na film Sesterstvo putovných nohavíc, tak potom sa tento príbeh nedá nazvať inak, ako Sesterstvo putovných plesových šiat. Za celý príbeh sú zodpovední jej priatelia a kdekoľvek teraz Catherine je, určite by bola na nich pyšná, za to, že jej takto vzdali hold.

saty2
newsflow24.com

Catherine bola diagnostikovaná rakovina v 4. štádiu. Bola to odvážna dievčina, no nevedela, či sa plesu môže zúčastniť práve kvôli pokročilému štádiu svojej choroby. Ako každé dievča v jej veku, aj ona chcela byť v tento večer krásna a veľmi sa tešila, že sa to nakoniec podarilo. Bola teda na jeden deň prepustená z nemocnice, aby si splnila svoj sen. Jej mama Jennifer povedala: „Bola to špeciálna noc pre nás všetkých, pre celú rodinu. Catherine sa cítila byť skutočne krásna, po prvýkrát v jej živote. Boli to nádherné chvíle a ja som bola šťastná, že môžem byť pri tom.“

saty8
metdaan.com

V týchto tmavomodrých šatách vyzerala naozaj skvelo. Na ples išla s doprovodom a spolu so svojimi priateľmi si vytvorili tie najkrajšie spomienky. Catherine žila svoj život „vo veľkom“ a jej priatelia chceli zachytiť práve túto podstatu.

saty3
c.o0bg.com
saty4 (2)
cos.h-cdn.com

Pokračovanie na ďalšej strane…

Najnovšie články