Predstaviteľka Moniky z Priateľov ukázala dospelú dcéru. Fanúšikom neušiel tento detail

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (courteneycoxofficial)

Predstaviteľka Moniky z Priateľov, Courteney Cox, má už dospelú dcéru. Mnohí ľudia si všimli, že Coco sa na svoju mamu poriadne podobá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Page Six, Courteney na Instagrame pri príležitosti jej narodenín napísala, že je hrdá, že je jej mama. „Som taká hrdá, že som tvoja mama. Si odvážna, inteligentná, zábavná, jedinečná a krásna s najväčším srdcom. Už sa neviem dočkať, čo bude ďalej. Milujem ťa.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Je ako jej mama

Na fotografiách, ktoré zverejnila, bola so šteniatkami aj úplne maličká. K narodeninám jej priali aj mnohé známe osobnosti, napríklad Kate Hudson. Courteney má Coco so svojím bývalým manželom Davidom Arquette.

Spomenula aj nakrúcanie Priateľov

Dlho sa trápila s tým, že mala problémy s plodnosťou a len pred pár rokmi prezradila, že keď počas nakrúcania Priateľov točili scénu, keď Rachel rodila, ona si akurát prechádzala potratom. Sama povedala, že v čase, keď ona trpela a nemohla otehotnieť, každý v jej okolí mal dieťa. Predtým si ani nepomyslela, že by s tým mohla mať problém.

Courteney povedala, že počas rozvodu s Davidom sa snažili veľa komunikovať, a to hlavne kvôli Coco. Preto sa nehádali a nebojovali medzi sebou, aby jej neublížili.