Ľuďom chcela ukázať ako vyzerá skutočná láska. Fotografka zachytila manželov, ktorí sú spolu 55 rokov

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (But Natural Photography)

Mnohí z nás túžia po pravej láske. Niektorí z nás možno aj veria tomu, že ju konečne našli a asi každý z nás si predstavuje, ako s tou osobou prežije celý život. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Určite ste už boli viackrát v fascinovaný staršími ľuďmi, ktorí spolu chodia do kaviarní, na obedy alebo na prechádzky. Portál Bored Panda informoval o nádhernej dvojici Dorothy a Wayne, ktorí sú zosobášení už 55 rokov a tvoria pár 57 rokov. Ich láska však vekom len zosilnela. Fotografka sa rozhodla im urobiť po toľkých rokoch spolu unikátne svadobné fotenie.

Fotografka cestovala len kvôli nim dvom

„Videl som Dorothy ako tancuje so svojou kamarátkou na konci chodby a spomenul som môjmu kamarátovi, ktorý bol vtedy so mnou, že to je dievča, ktoré si vezmem. Aha, o 57 rokov neskôr,“ povedal Wayne, ktorý svoju lásku stretol prvý raz v bare. Tiež dodal, že spolu prekonali všetky dobré aj zlé veci. Fotografka cestovala kvôli tomu, aby zachytila ich úžasnú lásku z Veľkej Británie do Perthu v Austrálii a zobrala so sebou aj svadobné šaty a oblek, ktoré boli zo zbierky Abigail’s Collection a The Groom’s Room.

Vysnívané svadobné šaty

Dve hodiny ich fotografovala a povedala, že si to poriadne užila. Dorothy sa opäť raz ponorila do role nevesty, o ktorej mnohé ženy snívajú celý život. Móda sa mení každým rokom, a to aj čo sa týka svadobných šiat. Niektoré nevesty preferujú požičovne, iné zase čakajú na zľavy alebo výpredaje a šaty majú už doma na celý život ako pamiatku. Tie, ktoré mala na sebe Dorothy, jednoznačne zodpovedali vkusu dnešnej doby a mnohé budúce nevesty by sa v nich mohli nájsť.

Pravá láska

Keď v nich vyšla zo šatne, Wayneho oči sa rozžiarili a povedal, že je šťastný, že si večer berie túto ženu domov. Bolo to jednoduché a také láskavé, že si určite každá žena praje, aby niečo takéto povedal o nej jej partner. Neustále sa usmievali a smiali, a to aj napriek tomu, že keď sedeli pri brehu mora, prišli také vlny, že boli celí mokrí a od piesku. Fotografka sa stále ospravedlňovala, ale Wayne sa len usmial a mávol rukou.Pobozkal mokrú tvár svojej manželky a povedal, že sa nič nedeje, že by takto mohol stráviť každý svoj deň. Vážne ste niekedy pochybovali o tom, že pravá láska existuje? Napriek tomu, že sa denne stretávame s rozvodmi a s rozchodmi je niekedy to najlepšie, čo môžete urobiť, pokúsiť sa každý problém vyriešiť.