Má takmer 70 rokov a teraz by ste ju nepoznali. Takto vyzerá obľúbená herečka z filmu Sám doma

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Pre mnohých ľudí sú symbolom Vianoc práve vianočné filmy. Kým niektorí ľudia preferujú klasické slovenské a české rozprávky, iní zase uprednostňujú zahraničné filmy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Medzi úplnú klasiku sú už zaradené aj filmy ako Sám doma, bez ktorých si mnohí ľudia nevedia predstaviť sviatky. Obľúbený Kevin je už dospelý muž a dokonca sa on sám stal otcom. Ako však vyzerá v 68 rokoch Kevinova mama? Mnohí fanúšikovia obľúbenú Catherine O’Hara už poriadne nespoznávajú. Dôvodom však nie je jej vek. Hoci sama nikdy žiadne vylepšenia nepriznala, mnohí ľudia tvrdia, že to prehnala s úpravami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Anne O’Hara (@catherineoharas)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa We Love Cinema Italia (@welovecinemait)

Má za sebou bohatú kariéru

Ako uvádza portál Britannica, kanadská komediálna herečka má za sebou bohatú televíznu a filmovú kariéru, no najviac ju preslávili práve filmy Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku. Je považovaná za extrémne rešpektovanú herečku a práve za jej improvizačné schopnosti je oceňovaná.

Okrem iného sa venovala aj dabingu a písaniu scenárov. Teraz však fanúšikovia vyjadrujú nad jej výzorom obavy, pretože sa im zdá až príliš štíhla. Herečka je však známa aj tým, že sa venuje zdravému životnému štýlu a športu.