Známa herečka povedala, že jej 8-ročný syn spí stále s ňou v posteli. Mamičky ju poriadne skritizovali

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (riccigrams)

Známa herečka Christina Ricci sa podelila o to, že jej osemročný syn s ňou stále spí v posteli a vyslúžila si veľa kritiky. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, 42-ročná herečka hovorila o spánkovom režime svojich detí v novom rozhovore. Jej 9-mesačná dcérka spáva vo svojej vlastnej posteli, do ktorej ju len položí a ona hneď zaspí. Jej 8-ročný syn však spáva s ňou v posteli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christina Ricci (@riccigrams)

Syn spí stále s ňou

Prezradila tiež, že keď sa prvý raz pokúsila uložiť svojho syna Freddieho do jeho vlastnej postele, kričal a búchal si hlavu o zábradlie postieľky. Na druhej strane jej dcéra Cleo je úplne iná. Tvrdí, že to bolo pre ňu to pravé. Christina bola sedem rokov vydatá za Jamesa Heerdegena, v roku 2020 sa rozviedli a teraz je vydatá za Marka Hamptona, s ktorým majú spoločnú dcéru Cleo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christina Ricci (@riccigrams)

Zahrá si v novom seriáli

Christina bude hrať v očakávanom seriáli Wednesday, hoci ešte nebola špecifikovaná jej úloha. Predtým hrala v obľúbených filmoch The Addams Family a jeho pokračovaní Addams Family Values. V seriáli Wednesday budú účinkovať Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez a Gwendoline Christie.