O pár dní sa má narodiť. Takéto meno pravdepodobne dostane dieťa princa Harryho a Meghan

Zuzana Fulopova

Princ Harry a Meghan Markle/ Foto: instagram (meghanduchessofsussex)

Už čoskoro sa Meghan Markle a princ Harry stanú rodičmi. Napriek tomu, že stále nie je isté, či to bude dievčatko, alebo chlapček, stávkové kancelárie už od oznámenia tejto radostnej udalosti prijímajú stávky, aké meno zvolia budúci rodičia. Do užšieho výberu sa dostali honosné mená, ktoré nesú z historického hľadiska veľký význam a taktiež nesú prepojenie s predchádzajúcimi členmi kráľovskej rodiny. O ktoré mená sa jedná?

Článok pokračuje pod videom ↓

Meno pre dievča

Victoria

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

Na prvom mieste dievčenských mien dominuje Victoria. Ide o historicky významné meno v kráľovskej rodine, hlavne vďaka kráľovnej Victorii, ktorá ako jedna z mála ženských panovníčok vybudovala z Británie obrovské impérium. A práve preto môže byť toto meno Meghan sympatické.

Alice

Podľa stávkárov je v hre aj meno Alice. Nositeľka tohto mena bola napríklad aj dcéra kráľovnej Victorie, ako aj matka princa Philipa, dedka princa Harryho. Kedže Harry má veľmi blízko k svojmu dedkovi, dá sa teda očakávať, že si budúci rodičia týmto menom uctia jej pamiatku.

Diana

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diana, Princess of Wales (@dianafrancesspencer) on

Nikoho z nás neprekvapí, že nastávajúci rodičia uvažujú aj nad týmto menom, ako pocta princeznej Diany, zosnulej matky princa Harryho a Wiliama. Toto meno už nosí napríklad dcéra Kate a Wiliama, ale len ako tretie meno. Takže je dosť možné, že prvé meno očakávaného potomka bude práve Diana.

Meno pre chlapca

Albert

Hneď ako oznámili šťastní rodičia radostnú udalosť, meno Albert sa vyšplhalo na prvé miesto v stávkových kanceláriách. V kráľovskej rodine je práve Albert obľúbené meno aj vďaka tomu, že práve milovaný manžel kráľovnej Victorie bol nositeľom tohto mena.

Arthur

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prince Harry Prince Of Hearts (@princeharry__2018) on

Napriek tomu, že toto meno už nosí tretie dieťa princa Wiliama a Kate, stále sa nachádza v prvých priečkach stávkových kancelárií. Možno aj vďaka legende kráľa Artuša sa toto meno stalo v kráľovskej rodine obľúbené a je v hre aj pri prvom dieťati princa Harryho a Meghan.

Philip

Ako sme už písali, princ Harry má veľmi blízko ku svojmu dedkovi a preto sa na prvých priečkach stávkových kancelárií objavilo aj meno Philip. Princ Harry a Meghan by si práve týmto menom uctili manžela kráľovnej Alžbety aj to aj napriek tomu, že sa stále teší dobrému zdraviu.

Čo si myslíte vy, aké meno vyberú nastávajúci rodičia svojmu dieťatku? Dajte nám vedieť v komentároch.

womenshealthmag.com

Najnovšie články