Nový hviezdny pár? Brad Pitt sa údajne stretáva s touto pehatou herečkou, Angelina sa verejnosti stráni

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Od rozchodu Angeliny Jolie a Brada Pitta sa neustále špekuluje, že v tom bol niekto iný. Práve z toho dôvodu sa len čaká, kedy sa miláčik Hollywoodu objaví na verejnosti s novou ženou.

55-ročný Brad Pitt je pod drobnohľadom verejnosti už dlhé roky a každá žena, ktorá sa objaví po jeho boku sa okamžite označuje ako jeho nová priateľka. Ako uvádza portál Etonline, tak je to teraz aj s herečkou Aliou Shawkat. 30-ročná herečka sa niekoľkokrát objavila po Bradovom boku, a preto začali všetci špekulovať. Majú spolu niečo?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meral Melika Duran (@meralmelikaduran),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Just Jared (@justjared),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BAM (@bam_brooklyn),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aayush Sharma🎬📽 (@diaryofacinephile),

Od rozvodu s Angelinou Brad oficiálne žiadny vzťah nepotvrdil, no s Aliou sa spolu objavili na umeleckej výstave v Los Angeles Wilding Cran Gallery, kde sa stretli aj s umelcom Martinom Werthmannom, no taktiež sa objavili aj na predstavení A Play is a Poem, či na predstavení stand-up komika Mikea Birbiglia. Zdroj však podľa portálu tvrdí, že dvojica sa už niekoľko mesiacov priatelí a nie je medzi nimi nič viac.

Rozchod Jennifer Aniston a Brada Pitta rozdelila mnohých fanúšikov tohto páru, hlavne kvôli kontroverzii, ktorá bola so skončením ich vzťahu spojená. O to viac, že Brad hneď začal chodiť s herečkou Angelinou Jolie. Pár tvorili 12 rokov a okrem adoptovaných detí mali aj svoje vlastné. Keď v roku 2016 podala Angelina Jolie žiadosť o rozvod, ľudia boli šokovaní. Začalo sa šepkať o tom, že je v tom nevera, opäť z Bradovej strany.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bakır Palas (@bakirpalas),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Laith Majali (@lmajali),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Golden Age Cinema & Bar (@ourgoldenage),

Čo si myslíte vy? Je za tým niečo viac?

Najnovšie články