Svetoznáma speváčka Rihanna po prvý raz ukázala svojho syna. Fanúšikovia si hneď všimli túto vec

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Rihanna a A$AP Rocky privítali svojho syna v máji 2022 a hoci ešte stále nie je známe jeho meno, zverejnili niekoľko záberov, na ktorých ho verejnosť môže prvý raz vidieť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, na milom videu sa chlapček usmieva na svoju mamu, ktorá ho v pozadí nahráva. Na videu počuť Rihannu, ktorá sa ho pýta, či skúša chytiť jej telefón. Neskôr v klipe vidieť ako zíva a pozerá von oknom.

Stále nie je jasné jeho meno

Svetoznáma speváčka a držiteľka Grammy prezradila, že sa stane mamou v januári. Zdroj prezradil, že je nadšená z toho, že sa stane matkou a nemôže byť šťastnejšia. „Sú ako každý iný pár, ktorý bude mať dieťa,“ povedal vtedy zdroj. Rihanna počas tehotenstva často ukazovala svoje bruško a za svoje outfity bola veľmi často kritizovaná.

@rihannahacked♬ original sound – Rihanna

Ona si však z toho vôbec nič nerobila a ďalej sa obliekala podľa toho, ako sama chcela. Keďže sa speváčka snaží držať svoj osobný život v tajnosti, verejnosť spočiatku nevedela ani to, kedy sa dieťatko narodilo. Ešte stále nie je jasné jeho meno a zdá sa, že speváčka to ani v najbližšej dobe neplánuje. Povedala však o ňom, že je veľmi šťastné a bacuľaté dieťa.