Hudobný svet smúti. Zomrel frontman obľúbenej kapely

TASR

Foto: pixabay.com

Ako informovala TASR, vo veku 75 rokov zomrel v New Yorku frontman rockovej skupiny The Cars Ric Ocasek. Informovala o tom v pondelok agentúra AP.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ocaseka našli mŕtveho v nedeľu približne o 16.00 h miestneho času v jeho newyorskom byte policajti po telefonickom upozornení na tiesňovej linke 911. Príčinu Ocasekovej smrti určí súdna pitva. Cudzie zavinenie na mieste nálezu tela polícia nezistila. Ocaseka ako člena The Cars uviedli vlani v apríli do Rokenrolovej siene slávy.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ølivia Øtcasek (@oliviaotcasek),

Známe hity

S touto skupinou nahral sedem štúdiových albumov, rovnaký počet ich vytvoril i ako sólový interpret. Skupina, ktorá vznikla v roku 1976, má na konte také hity ako Drive, Shake It Up či Just What I Needed. Kapela sa rozpadla v roku 1988 po tom, čo v 80. rokoch stratila na popularite.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Radio Cassette (@radiocassettecl),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa George Pennacchio (@abc7george),

Ženatý s českou modelkou

Ocasek bol 28 rokov ženatý s bývalou modelkou českého pôvodu Pavlínou Pořízkovou (54). Tá vlani v máji na sociálnej sieti Instagram oznámila, že ona a Ocasek „už rok netvoria pár“. Ocasek a Pořízková sa zosobášili v roku 1989 a majú spolu dvoch synov – Jonathana (*1993) a Olivera (*1998).

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Persimmons (official) (@persimmonsband),

Najnovšie články