Žena zverejnila trik, ktorý mnohých pobavil: Takto môžete pri nakupovaní zeleniny a ovocia ušetriť aj vy

Kristína Hagarová

FOTO TASR - František Iván

Žena pobavila na sociálnych sieťach množstvo ľudí. Ukázala, ako v obchode nakupuje ovocie a zeleninu a ušetrí tak pár eur. Jej video má už milióny zhliadnutí a nie je ľahké si domyslieť, prečo.

Ako informoval portál Tyla, žena zverejnila na TikTok-u video, na ktorom ukazuje, ako v obchode odreže koniec brokolice, keďže ho aj tak nevyužíva a odváži si ju na váhe bez toho. „Nebudem platiť za niečo, čo nebudem jesť,“ napísala vo videu.

Mnohých ľudí pobavila

Video už má viac ako 5 miliónov zhliadnutí a tisíce komentárov. Okrem pobavenia, ktoré vyvolala a tipu, ktorým sa mnohí ľudia inšpirovali, však niektorých ľudí aj pobúrila. Podľa mnohých to za tých pár centov skutočne nestojí. „Tak to som rada, že nekupovala pistácie. To by bolo neporiadku,“ napísal jeden komentujúci.

@mimicarter81Snip snip♬ original sound – The CARTERS est 2001(Meia)

Niektorí ľudia sú sklamaní

Neskôr zverejnila ešte jeden doplňujúci komentár, v ktorom vysvetľuje, ako krája a platí za produkty v supermarkete. Keď ide do obchodu, zvyčajne si so sebou berie vreckový nôž, aby si mohla všetko, čo nepotrebuje odkrojiť. Mnohí ľudia ženu poriadne skritizovali.

„Jasné, nechajte im v obchode aj banánové šupky, ale aj prázdne fľaše, pretože vlastne chcete len vodu,“ napísala jedna. Ozvali sa však aj mnohí, ktorí sa ňou inšpirovali a tiež takí, ktorí to už robia roky.