Prežívajú manželskú krízu? Ben a Jennifer sa hádali priamo pred kamerami, potom sa tvárili, že sa nič nedeje

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Vzali sa len minulý rok a fotografi ich už niekoľkokrát zachytili pri výmene názorov. Reč je o Benovi Affleckovi a Jennifer Lopez.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, počas premiéry nového filmu Matka, v ktorom Jennifer hrá, ich fotografi spolu s Benom zachytili pri výmene názorov. Potom vyšli na koberec s úsmevom a tvárili sa, že sa nič nedeje. 53-ročná speváčka a herečka gestikulovala na svojho manžela, pričom on vyzeral taktiež dosť nahnevane.

Foto: profimedia

Žiarili bok po boku

O niečo neskôr už žiarili spolu s úsmevom a venovali si niekoľko bozkov. Toto vystúpenie prichádza pár týždňov po tom, ako sa pár dostal na titulky počas odovzdávania cien Grammy vo februári, kedy Jennifer zachytila kamera, ako Benovi dohovára, aby si to viac užíval. Obaja boli napätí a nahnevaní a zdá sa, že si niekoľko ostrých slov vymenili aj počas programu.

Žiadna dráma sa nekoná

„Tvár sa priateľskejšie,“ hovorila Jennifer Benovi podľa odčítavača z pier. Tí istí odčítavači riešili aj to, čo si pár hovoril počas tohto stretnutia, keďže to vyzeralo ako hádka. Podľa ich informácií išlo však len o to, kde budú pózovať. Jennifer sa potom Bena pýtala, či zo seba neukazuje až príliš, keďže mala hlboký výstrih. Nekomunikovali spolu nepriateľsky, išlo vraj len o výraznú gestikuláciu a žiadna dráma sa nekonala.

Dvojica sa dala dokopy po 20 rokoch potom, ako spolu predtým chodili a boli dokonca zasnúbení. Zdá sa, že na druhý pokus im to však vyšlo a už čoskoro oslávia rok od svadby.

Najnovšie články