Poslankyňa Nicholsonová radikálne zmenila účes: Som pripravená na poriadnu dávku slovenského hejtu

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum)

Móda a účes je jednou z vecí, na ktorej si dáva takmer každá jedna žena záležať. Snaží sa o to, aby vyzerala dobre, no zároveň chce reprezentovať samú seba a tiež svoje vlastné vyžarovanie.

Žijeme v dobe, kedy si každý môže obliecť, čo chce, maľovať sa, ako sa mu páči a taktiež si dať účes, ktorý čo najlepšie reflektuje našu osobnosť. Mnohí ľudia majú určitú predstavu o tom, ako má vyzerať žena v určitom povolaní. Samozrejme, že žena v politike by nemala pôsobiť vulgárne a do parlamentu by nemala prísť v rifliach. Najnovšie však všetkých prekvapila Lucia Ďuriš Nicholsonová, poslankyňa Európskeho parlamentu za stranu Sloboda a solidarita.

Čakala zlé reakcie

„Nechala si urobiť dredy. Informovala na tom aj na svojich sociálnych sieťach. Osobná sloboda jednotlivca pre mňa začína a končí tam, kde sa začína a končí osobná sloboda niekoho iného. Kým nezasahujeme do slobody toho druhého, nie je čo riešiť. Vždy sa mi páčili dredy, má ich môj syn, aj jeho krásna priateľka.“

„A tak som si povedala, prečo to neskúsiť práve toto leto? Človek nikdy nevie, koľko liet ešte príde. So, here I am, pripravená na všetko, aj na poriadnu dávku pravého slovenského hejtu. Želám Vám všetkým leto splnených prianí a túžob a veľa tolerantných a srdečných ľudí okolo seba,“ napísala.

Skúšať môžete hocičo

Čakala naozaj veľké vlny negatívnych komentárov, no až na pár poznámok ľudia jej nový účes veľmi chválili. Väčšina sa práve snažila poukázať na to, že jej to pristane a že sú to predsa len vlasy a skúšať môžete úplne hocičo. Dokonca vyjadrila svoje prekvapenie nad reakciami aj v komentároch. „Všetci ste veľmi, veľmi milí. Bola som pripravená na všeličo, ale na toľko srdečnej podpory nie. Milo ste ma prekvapili, Slovensko je na dobrej ceste. ĎAKUJEM.“

Čo si o tom myslíte vy?

1
Komentovať