Stav Viktora Vinczeho sa výrazne zmenil: Nechcem nikoho strašiť, ale táto choroba má nepredvídateľné prejavy

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Ešte včera sme vás informovali o tom, že Viktor Vincze spolu so svojou manželkou Adelou, sú v karanténe. Viktorov test bol predtým negatívny, teraz je však všetko inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na svojom Instagrame informoval o tom, že už aj on má pozitívny test na koronavírus. Jeho priebeh vôbec nie je jednoduchý, preto informoval aj svojich sledovateľov a fanúšikov na sociálnych sieťach o tom, aký má jeho choroba priebeh. „Na terase vonku vidno vianočné sviečky. V sobotu som ich nestihol rozmotať, lebo ma večer začali tlačiť pľúca. V nedeľu teplota rovno vystrelila nad 40 stupňov. Paralen ju stlačí na 38, no o dve hodiny je zakaždým späť. V noci šialená zimnica.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

Nepredvídateľné prejavy

Aby som bol schopný zaspať, musel som si ľahnúť v čiapke. Prvá teplota po zobudení – 40,1, už nastupuje aj hrdlo. Minimálne počas svojho dospelého života si takýto stav nepamätám a očividne mi nepomohli ani ranné ľadové sprchy. Vraj choroba starých, obéznych a s inými diagnózami. Dobre teda. Nechcem nikoho strašiť, to vôbec nie, moja manželka má zatiaľ relatívne pohodový priebeh. Ale táto choroba má, očividne, nepredvídateľné prejavy a je jej jedno, aký máme na ňu “názor”.“

Koronavírus a jeho priebeh, prežíva každý individuálnym spôsobom. Nedá sa na to vymyslieť žiadny vzorec a kým mnohí ľudia ani nevedia, že niečo také prekonávajú, ďalší sú na tom naozaj veľmi zle. Dôležité je, aby sme si na seba všetci dávali pozor a správali sa skutočne zodpovedne.

Najnovšie články