Princ William, ako ste ho ešte nikdy nevideli. Video, na ktorom je nahnevaný, obletelo svet

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Paparazzi zverejnil video nahnevaného princa Williama, ktoré obletelo internet. Konfrontuje na ňom fotografa, ktorý fotil jeho a jeho rodinu na bicykloch.

Ako uviedol portál PetaPixel, video s princom Williamom v záchvate zúrivosti sa objavilo na YouTube, no odvtedy bolo zmazané. Nahnevaný princ William sa rozzúril na fotografa za to, že „obťažoval“ jeho a jeho deti, video bolo nakrútené už v roku 2021.

Na fotografa sa poriadne nahneval

Na trojminútovom videu vybehol na fotografa za to, že ich nakrúca a narušuje im súkromie. Jeho manželka Kate a ich tri deti, George, Charlotte a Louis nie sú na záberoch. William má na sebe páperovú bundu a rukavice. „Prišiel si nás sem hľadať,“ povedal fotografovi. Keď sa muž bránil, bolo počuť Kate, ktorá povedala, že ho videa prejsť okolo ich domu.

Napäté vzťahy s novinármi

„Ako sa opovažuješ takto sa správať? Sliedil si okolo, hľadal si nás a naše deti. V sobotu ideme s deťmi pokojne na bicykli… si fakt odporný, ako sa opovažuješ takto sa správať… Ďakujeme, že ste nám zničili deň. Presne si vedel, čo robíš, myslel som si, že ste sa to už naučili,“ ukončil debatu William. Fotograf sa pritom bránil a hovoril, že nevedel, že sú to oni.

Kensingtonský palác reagoval na incident argumentom, že išlo o narušenie súkromia rodiny. William má však dlhodobo napätý vzťah s fotografmi a novinármi. Nebolo to prvýkrát, čo vojvodu z Cambridge prenasledovali paparazzi. Tiež ich niekoľkokrát obvinili z toho, že zohrali významnú úlohu pri smrti ich matky princeznej Diany. Bulvárni fotografi sú v Británii veľmi ostrí a sú často zameraní na kráľovskú rodinu.

1
Komentovať