Princ Harry a Meghan Markle opäť u Oprah: Mnohí majú obavy z ďalšieho rozhovoru

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ Harry a Meghan Markle boli cez víkend videní na návšteve u Oprah, v dome Montecito. Nafotili ich paparazzi, ktorí hneď vyvolali obavy nad ďalším kontroverzným rozhovorom, a to len chvíľu po tom, čo sa vrátili z Británie.

Ako uvádza portál Daily Mail, na exkluzívnych fotografiách zachytili Harryho a Meghan, ako navštívili Oprah. Nie je známe, či s nimi boli aj ich deti, Archie a Lilibet. V každom prípade hneď vyvolali otázky o tom, či opäť absolvujú rozhovor, ktorý v minulosti rozprúdil búrlivé diskusie.

Foto: profimedia

Absolvujú ďalší rozhovor?

Kráľovná Alžbeta pravdepodobne zo stretnutia nebude nadšená, pretože hneď vyvoláva otázky, čo sa bude diať. Je to 18 mesiacov po prvom kontroverznom rozhovore, kedy Meghan prezradila niekoľko ostrých skutočností zo života kráľovskej rodiny. Mimo iného napríklad to, že nemenovaný člen kráľovskej rodiny položil otázky týkajúce sa farby pleti ich syna Archieho ešte predtým, než sa narodil.

Foto: TASR/AP

Už roky sú priatelia

Meghan dokonca tvrdí, že kvôli tomu bol Archiemu odopretý titul, aj keď pravda je taká, že kým Charles nebude kráľom, titul dostať nemôže. Tiež tvrdili, že boli finančne odrezaní alebo že sa Meghan nedočkala pomoci pri duševných problémoch a vojvodkyňa Kate ju rozplakala. Počas návštevy Spojeného kráľovstva si od nich mnohí členovia kráľovskej rodiny držali odstup, pretože mali obavy, čo z ich konverzácie by sa mohlo dostať do rozhovorov.

Foto: Instagram (alexilubomirski)

Nie je jasné, či naozaj u Oprah trávili čas pracovne, pretože je celkom známe, že dvojica sa s populárnou moderátorkou priatelí. Počas návštevy Británie sa tiež dvojica po dlhej dobe stretla s kráľovnou, ktorej predstavili aj vnučku Lilibet, ktorú predtým naživo nevidela.

1
Komentovať