Patrí medzi najnenávidenejšie postavy z Dunaja, diváci ho neznášajú. Tento kontroverzný názor však môže mnohých ľudí pobúriť

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza (press)

Mnoho divákov sa to bojí povedať nahlas, no tento kontroverzný názor zdieľajú viacerí. Týka sa to páru, ktorý rozhodne nepatrí k diváckym favoritom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Seriál Dunaj, k vašim službám v súčasnosti patrí k divácky najobľúbenejším. Avšak tak ako si získal fanúšikov, získal si aj kritikov a kritickí sú niekedy aj samotní diváci, ktorí len nechápavo krútia hlavou nad niektorými rozhodnutiami tvorcov seriálu. Napríklad, ako sme vás informovali v článku, zdá sa, že niektoré postavy sú nesmrteľné a dokážu bez problémov rozchodiť aj závažnejšie zranenia. Existuje však ešte niečo kontroverznejšie, keď ide o tento seriál a tento názor sa mnoho divákov bojí povedať nahlas.

Foto: TV Markíza (press)

Najviac emotívny moment

V oficiálnej skupine k seriálu Dunaj, k vašim službám ľudia neustále diskutujú o svojich názoroch či už na postavy, alebo o zvratoch v deji. Najnovšie prezradili, ktorý bol podľa nich najviac emotívny moment v celom seriáli a čo prežívali so samotnými postavami, akoby to zažívali oni sami. Smrť Wolfiho zasiahla mnohých divákov a viacerí priznali, že pri nej plakali. Rovnako tak divákmi otriasla aj smrť Anežky a Malvíny.

Ďalším silným momentom seriálu bola aj scéna sirotinca. „Keď Vilma, Alenka a Irena zistili, čo je sirotinec v Nemecku vlastne v skutočnosti zač. Mne prišlo reálne zle a chytila ma úzkosť. Nepredstaviteľné, že sa tieto všetky zverstvá diali,“ priznala jedna diváčka.

Kontroverzný názor

Čo však mnohých prekvapilo, je, že sa v komentároch objavil aj veľmi kontroverzný názor. Dokonca až tak, že diváčka, ktorá ho napísala, priznala, že už viackrát jej zaň bolo vynadané od iných divákov. „Budem brutálne úprimná a asi aj dosť kontroverzná, ale: Lena s Holubcom, keď ešte spolu mali pozitívny vzťah, ich vzájomné interakcie a všetko okolo toho…“ napísala v komentároch a neskôr sa k nej dokonca pridala aj ďalšia diváčka, ktorá priznala, že aj jej sa ich vzťah zo začiatku veľmi páčil.

„Myslím, že viacerým ľuďom, akurát sa to hanbia priznať, lebo by im to ostatní dali zožrať. Mne osobne sa tiež viackrát stalo, že sa do mňa kvôli tomu pustili,“ priznala neskôr žena, ktorá sa rozhodla vyjadriť svoj kontroverzný názor. Táto istá diváčka pritom ešte skôr vyjadrila svoj názor, že si myslí, že celý vzťah Leny a Holubca pokazila práve Lena, ktorú mnohí diváci ľutujú. „Lena vlastne celú vojnu aj začala. Tónko na ňu nikdy nebol zlý, kým ho ona sama nepodrazila,“ napísala v komentári.

Najnovšie články