Hodil ju pod vlak a ona to rozchodila. Nepresnosti v seriáli Dunaj, k vašim službám, ktoré divákov dostávajú do vývrtky

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza (press)

Obľúbený seriál má množstvo fanúšikov, no aj tým najvernejším sa občas niečo nepozdáva. Rozhodli sa preto podeliť o tie najväčšie absurdnosti, ktoré v Dunaji videli.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, v seriáli Dunaj, k vašim službám sa niekedy objavia historické nepresnosti. Napríklad, keď si diváci všimnú, že má gramofón USB vstup. A hoci to väčšine ľudí nepokazí zážitok z pozerania tohto seriálu, sú iné veci, pre ktoré sa chytajú za hlavu. Napríklad, zvraty v deji, ktoré im nedávajú zmysel.

Foto: TV Markíza (press)

Nesmrteľné postavy

V oficiálnej skupine k seriálu Dunaj, k vašim službám diváci neustále diskutujú o tomto seriáli a delia sa o svoje postrehy. Ako sme vám predtým spomínali v článku, neboja sa byť ani kritickí a mnohí sa zhodli na viacerých veciach, ktoré im prekážajú. Diváci sa napríklad posťažovali na to, že niektoré postavy stále nie sú potrestané a postava Ernesta, ktorá je v seriáli stále pomerne nová, sa viacerým divákom nepozdáva a niektorým by dokonca vôbec neprekážalo, ak by tam nebola.

Najnovšie sa zvrtla debata na to, čo je podľa divákov v seriáli najviac absurdné a podľa komentárov to vyzerá tak, že hneď niekoľko postáv sa zdá byť nesmrteľných.

„Absurdné je ako Holubec ledva prežil a už komanduje. Ani infúziu nemá, ani oťapený…“ napísala jedna diváčka.

„Keď sa Casper zahral na Houdiniho a utiekol z podpáleného zavretého vagónu,“ pridal sa ďalší a jedna diváčka s humorom poznamenala: „Lena má vkus na nesmrteľných chlapov.“

Tam však zoznam nesmrteľných postáv nekončí. „Mňa dosť prekvapilo, že Klára skoro zomrela, ako ju Holubec hodil pod vlak. A úplne v pohode to rozchodila a úplne v pohodičke v krátkom čase otehotnela, všetko úplne bez problémov, žiadne následky. Príde mi to divné na taký vážny úraz. To ako by ju hodil len pod bicykel,“ píše ďalšia pozorná diváčka.

Najnovšie články