Kate Middleton sa objavila na verejnosti po skončení štátneho smútku prvý raz ako princezná. Fanúšikovia si všimli tento detail

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

V Británii sa končil oficiálny štátny smútok a členovia kráľovskej rodiny sa už naplno vrhli do svojich povinností. Ako princezná sa nedávno predviedla Kate Middleton a upútala pozornosť mnohých ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Town and Countrymag sa členovia kráľovskej rodiny obliekali niekoľko dní do čierneho, to však už neplatí. Kate a William vyrazili po prvý raz na turné ako princezná a princ z Walesu. Práve do Walesu viedla ich prvá oficiálna cesta s týmito titulmi.

Čakalo ich krásne privítanie

Samotná Kate Middleton mala na sebe červený kabát, ktorý považujú mnohí za znamenie, že život musí ísť napriek smútku ďalej. Svojím výberom opäť vzdala hold zosnulej princeznej Diane. Kabát, ktorý má na sebe, má meno Spencer, čo je priezvisko Williamovej mamy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Janelle (@royalreplikate)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Wales Family (@the_wales_family_)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The British Royal Firm (@thebritishroyalfirm)

Okrem toho nosí čoraz častejšie šperky, ktoré jej patrili a outfity veľmi často vyzerajú podobne ako tie, ktoré mala na sebe zosnulá Diana. Princeznej Kate donieslo malé dievčatko aj kyticu ruží a o niečo neskôr ich takto prekvapil aj malý chlapček, ktorý Kate taktiež venoval kyticu.