Táňa Pauhofová 11 rokov držala v tajnosti druhú dcéru. Až teraz sa ju rozhodla ukázať svetu

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známa herečka odhalila šokujúce tajomstvo. Už 11 rokov sa stará o dievčatko, ktoré považuje za svoju druhú dcéru. Má to však háčik, nikdy sa reálne nestretli.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nie je to tak dávno, čo sa 40-ročná herečka Táňa Pauhofová stala mamou. Dievčatko dostalo netradičné meno – Míla a od prvej chvíle robila hrdým rodičom radosť. Teraz však Táňa priznala, že Míla nie je jej prvým dieťaťom a roky podporovala a starala sa o dievča, ktoré pochádza z inej krajiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tana Pauhofova (@tana_pauhofova_official)

Naživo sa ešte nestretli

Táňa sa bežne podelí o momentky s dcérkou a teraz sa rozhodla ukázať aj tú druhú, ktorá síce nežije s nimi, no je súčasťou ich rodiny. Herečka si totiž pred rokmi adoptovala dievča z Afriky a Alice podporuje na diaľku.

K príspevku napísala: „Toto je moja Alice. Vďaka nadácii Integra sme spolu už 11 rokov. Podporujeme sa, zaujímame sa o seba a ľúbime sa. Patrí do našej rodiny a aj keď sme sa zatiaľ nemali možnosť stretnúť naživo (čo sa dúfam zmení), stal sa zázrak. Vďaka Kristíne a dievčatám z Integry sme mali moznosť prepojiť sa bližšie a túto radosť mi dievčatá poslali, aha! Je to najviac. Ďakujem zo srdca. Ak v ňom máte ešte kúsok miesta, nejaké úžasné dieťa tam čaká aj na Vás…“

Alice jej na videu posiela odkaz, v ktorom Táni hovorí, že ju veľmi ľúbi. Na videu je s ňou Kristína Tormová, ktorá nedávno tiež prezradila, že podporuje deti z Afriky a rozhodla sa ich aj osobne navštíviť, čo ukázala v samostatnom videu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tana Pauhofova (@tana_pauhofova_official)

Najnovšie články