Šťastné novinky v rodine Vinczeovcov: Adela a Viktor sú oficiálne rodičmi, prezradili meno synčeka

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známy pár má dôvod na radosť. Po takmer dvoch rokoch je ich adoptívny synček konečne oficiálne súčasťou ich rodiny a už im ho nik nevezme.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás v marci informovali v článku, ešte v roku 2022 sa Adela a Viktor Vinczeovci stali rodičmi malého chlapčeka. Nemohli však o tom veľmi hovoriť a dokonca ani prezradiť chlapčekovo meno, kým sa adopcia neuzavrie. Dúfali, že sa im to podarí v prvej polovici tohto roku a ako sa ukázalo, ich želanie sa naplnilo. Ako informoval portál Markíza, oficiálne sú z nich rodičia na plný úväzok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Prezradili meno

Chlapček je už oficiálne synom Adely a Viktora a rozhodol o tom súd. „Funguje to tak, že celý proces prebieha prostredníctvom niekoľkých súdnych pojednávaní. V momente, keď sa posledné rozhodnutie stane právoplatným, tak človek je oficiálne zapísaný do rodného listu dieťaťa ako rodič. Právne už nevieme byť viac rodičmi, sme na úrovni tých biologických. Takže, dozvedeli sme sa na súde, keď to sudkyňa vyhlásila ako rozsudok v mene Slovenskej republiky, že sa stávame osvojencami dieťaťa. Potom sme čakali už len na papierové potvrdenie,“ prezradil Viktor.

Keďže je adopčný proces na konci, rodičia sa konečne rozhodli prezradiť chlapčekovo meno – Maximilián. Obaja rodičia opísali malého Maxíka ako živého, zvedavého a milého.

O jeho biologických rodičoch nič nevedia

Najnovšie články