Povedali, že chystajú svadbu storočia, sledovali ju Slováci aj Česi: Takto vyzeral veľký deň Karlosa a Lely

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (karlos_terminator_vemola)

Karlosa, Lelu a ich búrlivý vzťah sledovalo množstvo Čechov aj Slovákov. Po rozchode a ťažkom období sa svadby predsa len dočkali a včera si povedali svoje áno.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pre Extra Lela povedala, že vždy chcela byť nevestou a o svojej svadbe snívala, už keď bola malá. Samotný pár označil ich veľký deň ako svadbu storočia a pozvali na ňu 200 hostí. Vémola prišiel v luxusnom obleku, Lelu vo veľkolepej róbe viedol k oltáru otec.

Luxusná svadba za desiatky tisíc

Dvojicu sobášil herec Jiří Krampol a nechýbalo množstvo známych ľudí ako Sagvan Tofi, Lucie Bílá a mnohí ďalší. Mnohých ľudí prekvapilo, že mali ešte aj živú opicu. Lela mala šaty ušité vo firme Bernhardt, na ktorých pracovali niekoľko mesiacov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Extrifit (@extrifit.cz)

Výzdobu aj samotnú hostinu komentovali ako extravagantnú a Lela ako nevesta chcela mať samozrejme všetko dokonalé. Ako ďalej uvádza portál Extra, ich luxusná svadba sa vyšplhala na 2 milióny českých korún, čo je približne viac ako 80-tisíc eur. Vďaka sponzorom a známym sumu zmenšili o polovicu. Na svadbe tiež nechýbal kolotoč a ohňostroj.

Najnovšie články